Written by 9:55 am Psychologia 2 komentarze

Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?

Jak zapomnieć o byłej
5
(80)

Kiedy rozstajesz się z dziewczyną, zaczynają targać Tobą negatywne emocje. Nie wiesz co robić i myślisz sobie, że już nie może spotkać Cię nic dobrego? Nic straconego, pomogę Ci odzyskać wiarę w siebie, w swoje możliwości i pokaże co możesz zrobić by zapomnieć o swojej ex.

Dobrze wiem jak się czujesz po utracie bliskiej osoby.. Kończący się związek, zawód miłosny i nieodwzajemniona miłość to jedno z gorszych uczuć, które przychodzi nam doświadczać w naszym codziennym życiu. Ból, który z każdym dniem potęguje się na samą myśl, że ona już nie wróci.

Najpierw.. powinieneś spróbować odzyskać byłą dziewczyną zanim będziesz chciał o niej zapomnieć, dlatego zachęcam Cię do zakupu poradnika, który pomógł setkom par w Polsce i jest w tym momencie w super cenie.

➡ E-BOOK – Jak odzyskać dziewczynę?

No dobrze, zatem przejdźmy do dalszej części artykułu, w której dowiesz się jak zapomnieć o dziewczynie i zacząć nowy rozdział i etap życia. Należy pogodzić się ze stanem rzeczy, wziąć się w garść i rozpocząć nowy, być może jeszcze lepszy etap życia. Jak to zrobić?

Jak zapomnieć o byłej

Jednym z większych problemów są wspomnienia, miejsca i osoby, które przez cały czas przypominają Ci o byłej partnerce. Musisz się od tego odciąć na jakiś czas. Z pewnością, niektórych z tych punktów nie będziesz w stanie zrealizować, to jednak warto zadbać o najmniejsze szczegóły, ponieważ to one potęgują poczucie smutku. Najlepiej, aby ograniczyć liczbę czynników przypominających o ex do minimum.

W tym wpisie chcę wytłumaczyć Ci, jak zapomnieć o byłej dziewczynie, otrzeć łzy i zacząć nowy rozdział w dotychczasowym życiu.

Jak zapomnieć o byłej

Nieustanne rozmyślanie o byłej i rozpamiętywanie tego co było na pewno nie polepszy Twojego humoru – tylko pogorsza całą sytuację.

Powrót do normalnego życia wydaje się niemożliwy, wiem bo sam nie raz byłem w tak trudnej sytuacji. Im szybciej pozbędziesz się myśli związanych z byłą tym lepiej dla Ciebie. Zapraszam Cię do dalszej części artykułu, w których pokaże Ci podstawowe kroki, dzięki którym zapomnisz o byłej dziewczynie.

1. Zaakceptuj Wasze rozstanie

Jeśli nie chcesz skorzystać z mojego poradnika jak odzyskać dziewczynę to zmierz się z przeszłością i raz na zawsze zaakceptuj to rozstanie by móc ruszyć do przodu. Nie ma sensu udawać twardziela bo wiem, że jest Ci wyjątkowo źle.

W ten związek włożyłeś na pewno mnóstwo energii, starań i całego siebie, stąd ten ból po rozstaniu. Na pewno masz wiele wspomnień – i nie koniecznie samych złych. Może nie warto przekreślać wszystkiego co wspólnie przeżyliście, lecz zapamiętać te najlepsze momenty. W życiu każdego człowieka potrzebne są różne epizody w życiu, by móc nabierać doświadczenia.

W to miejsce lepiej przemyśleć co poszło nie tak i dlaczego się rozstaliście. Takie wnioski, które wyciągniesz wykonując swój osobisty rachunek sumienia, pozwolą Ci w przyszłości być jeszcze lepszym partnerem dla dziewczyny, która być może pojawi się w najbliższym czasie.

2. Pomyśl o sobie

Na pewno masz jakąś pasję, w której czujesz się najlepiej. Lubisz jeździć na rowerze, biegać, chodzić na siłownie lub basen? Zajmij się jedną z tych rzeczy na pełnych obrotach. Pierwsze tygodnie po rozstaniu są najtrudniejsze, ponieważ jest to ciągła walka z myślami i bólem po rozstaniu. Zajmij się czymś, co nie jest powiązane z Twoją byłą dziewczyną a w ten sposób dasz ukojenie swoim ciężkim myślom.

Może być też tak, że nie masz żadnych pasji i zainteresowań ale to nic nie szkodzi. Teraz masz czas na to by poświęcić się pasji, znaleźć zajęcie, któremu poświęcisz się na 100%. Możesz pójść na siłownię, basen, jogę a może wolisz sztuki walki? Spróbuj różnych rzeczy i zdecyduj, która sprawia Ci największą przyjemność. W ten sposób zyskasz pewność siebie oraz zainteresowanie dziewczyn, które w przyszłości może zaowocować lepszą relacją.

3. Skasuj wspomnienia

Nie zapomnisz o swojej byłej dziewczynie, jeśli wszystko dookoła przypomina Ci o niej. Zdjęcia, upominki, prezenty i inne tego typu przedmioty należy zamknąć w pudełku i wynieść z dala od swojego pokoju. Do tej listy, należy również numer telefonu w Twoim smartfonie, który należy bezwzględnie skasować. Dla Twojego dobra warto również skasować wszystkie archiwalne rozmowy, ponieważ powracanie do nich tworzy błędne koło, z którego ciężko się wydostać.

Na Twój zły nastrój wpływa również jej życie w mediach społecznościowych. Jestem przekonany, że przynajmniej raz dziennie wchodzisz na jej profile i sprawdzasz czy coś się zmieniło. Nie prowadzi to do niczego dobrego, wręcz przeciwnie potęguje nasz ból i cierpienie po rozstaniu.

Ukryj lub usuń ze znajomych jej konta na profilach społecznościowych oraz skasuj Wasze stare wiadomości tak by nie mieć do nich dostępu. Taki krok da Ci natychmiastową ulgę, ponieważ w pewien sposób oddzielisz swoją przeszłość.

4. Nie obwiniaj się

Nie możesz dłużej obwiniać swej osoby, że Wam nie wyszło! Jeśli Twoja była dziewczyna nadal by z Tobą była, z pewnością nie był byś szczęśliwy. Głównym powodem było by niedopasowanie Waszych charakterów, osobowości i zainteresowań. Zaakceptuj więc fakt, że niektóre osoby po prostu do siebie nie pasują i nikt tego nie zmieni. Gdyby Twoja była dziewczyna była dla Ciebie stworzona, nadal by z Tobą była.

Nie ma sensu obwiniać się na każdym kroku za to co się stało. Warto uczyć się na swoich błędach. Spróbuj zastanowić się nad tym co się stało oraz jakie były tego przyczyny. Przeanalizuj to na chłodno i pomyśl co mógłbyś zrobić lepiej następnym razem. Nasze życie to ciągła nauka i pewna forma doskonalenia się więc wykorzystaj ten czas na zebranie doświadczenia.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jak znaleźć dziewczynę? – Sprawdzone Metody

Jak zapomnieć o dziewczynie

5. Otwórz się na innych

Jeżeli po rozstaniu zamkniesz się na otoczenie i będziesz tylko myślał o tym jak zapomnieć o swojej byłej kobiecie nie spotka Cię nic dobrego. Musisz zacząć poznawać nowe znajomości, wychodzić ze znajomymi oraz ćwiczyć umiejętności interpersonalne. Wspólne wychodzenie ze znajomymi nie tylko da Ci możliwość poznania innych, ciekawych kobiet ale również pozwoli Ci zapomnieć o swojej ex.

Ciągłe siedzenie w domu, dołowanie się i rozpamiętywanie tego co już było nie ma najmniejszego sensu. Przeszłość to coś do czego nie da się powrócić, dlatego warto wykorzystać najbliższy czas jak najlepiej by móc, na nowo cieszyć się życiem. Zobaczysz, że poczujesz się znacznie lepiej jeśli wypełnisz pustkę osobami, które są tego warte.

okładka-ebook


JAK ODZYSKAĆ DZIEWCZYNĘ?

Dowiedz się co należy zrobić, żeby ją odzyskać! Zaufaj doświadczeniu i nie popełniaj więcej błędów!

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

6. Czas na nową kobietę

Powszechnie wiadomo, że na starą nieudaną miłość najlepsza jest nowa udana relacja. Jeżeli będziesz obracać się w towarzystwie pięknych kobiet, pozwoli Ci to zapomnieć o byłej. Szybko zauważysz, że w jej miejsce jest tysiące innych kobiet, które są równie interesujące i urocze. Koniec dotychczasowe związku to początek nowej drogi do jeszcze lepszego życia więc nie poddawaj się po pierwszym nieudanej relacji.

Nowe dziewczyny, to również nowe emocje. W momencie, kiedy zaczniesz randkować to całkowicie odetniesz się od swojej byłej. Możesz to zrobić wykorzystując do tego różne portale randkowe, w których poznasz sympatyczne kobiety. Taka przygoda na portalach randkowych nie jest do niczego zobowiązująca ale jeśli dziewczyna, z którą piszesz przykuwa Twoją uwagę – koniecznie zaproponuj jej spotkanie.

Na koniec – pamiętaj, że pozytywne nastawienie to tak naprawdę połowa sukcesu. Czas działa na naszą korzyść i jeśli będziemy stosować się do powyższych rad z czasem całkowicie zapomnijmy o naszej byłej dziewczynie. Czas zmieni nie tylko Twoje nastawienie ale również da spojrzenie na to co się wydarzyło z innej perspektywy. Z czasem też nadejdzie nowa, lepsza miłość.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jak poderwać dziewczynę? – Sprawdzone Metody

Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 80

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 27 października, 2022
Close Search Window
Close