Jak poderwać dziewczynę?

Zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę i zrobić to dobrze i skutecznie? Jak powszechnie wiadomo, wszystkie kobiety różnią się od siebie i każda z nich ma inną osobowość. Ale w psychologii i relacjach międzyludzkich są złote zasady, które każdy powinien znać, jeżeli chce umieć poderwać każdą dziewczynę i robić to umiejętnie!

Taka umiejętność jak podrywanie powinna być opanowana przez każdego chłopaka, ponieważ pozwala to nam zyskać pewność siebie – a to kobiety lubią najbardziej. Zacznijmy od tego, że nasze poszukiwania partnerki często zaczynają się od internetu czy portali społecznościowych np. facebook, instagram, tinder itp. Jest to doskonała alternatywa, w której często możemy zapoznać ciekawe osoby, z którymi można nawiązać bliższą relację.

POLECAMY RÓWNIEŻ ➡ Jak znaleźć dziewczynę? 

Jednak warto wiedzieć, że prawdziwy mężczyzna stara się robić to w prawdziwym życiu. Oznacza to, że zdecydowanie lepszą formą zapoznawania się jest bezpośredni kontakt między sobą. Jest to krępujące dla kogoś, kto nie zna podstawowych pojęć z podrywania lecz z pewnością zwiększa to szanse na powodzenie wśród kobiet. Jest to zdecydowany przejaw męskości, ponieważ kobiety uwielbiają odważnych i pewnych siebie facetów, gdyż czują się wtedy przy nich bezpiecznie.

Kiedy chcesz zagadać do dziewczyny w szkole, lepiej zrobić to na przerwie, gdyż jest to przejaw męskości. Oczywiście kiedy nie mamy innej opcji jak zagadanie na Facebooku, zróbmy to. Lecz przy pierwszej możliwej okazji przenieśmy podryw na realne życie, tak by zyskać zaufanie i uznanie u swojej wybranki.

Jeżeli zastanawiasz się jak podrywać to ten wpis jest stworzony dla Ciebie. Przeczytaj go w całości i dowiedz się więcej na temat podrywania dziewczyn. Zostań ekspertem w tej dziedzinie i ciesz się nowymi możliwościami jakie daje ten poradnik.

Jak poderwać dziewczyne?
podryw

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ

Dowiedz się jak poderwać i uwieść, nawet najbardziej niedostępne dziewczyny. Poznaj algorytm, dzięki któremu poznasz wartościową dziewczynę.

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

1.Zadbaj o swój wizerunek

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, ponieważ to wtedy zapamiętujemy i kreujemy sobie obraz drugiej osoby. Jest to niezwykle cenna i ważna rada, gdyż to ona decyduje o tym jak zostaniemy odebrani przez swoją wybrankę. Taka pierwsza ocena zadecyduje o tym czy dziewczyna uzna Cię za osobę atrakcyjną.

Często wystarczy niewielka zmiana by zacząć podobać się i imponować dziewczynom np.

  • Zadbaj o fryzurę,
  • Zadbaj o schludne, czyste ubranie,
  • Zadbaj o zarost,
  • Zadbaj o czyste buty,
  • Zadbaj o dłonie oraz
  • Zakup perfumy i dezodoranty.

Są to tylko podstawy, które każdy z nas powinien znać, aby móc startować do dziewczyn. Stosując się do tych podstawowych zasad dotyczących wyglądu zyskamy zdecydowaną szansę na powodzenie.

Druga ważna lekcja dotyczy zbyt przesadnej nachalności, której kobiety nie znoszą. Oznacza to, że nie możemy popełniać tak karygodnych błędów już na początku znajomości. Mowa o tym, że nie możemy napisać partnerce, którą dopiero co poznaliśmy że zakochaliśmy się w niej czy liczymy na coś więcej.

2. Nie bądź zbyt nachalny

Na pewno ją to odrzuci a cała chemia legnie w gruzach, ponieważ kobieta do której podbijacie stwierdzi, że jesteście zbyt łatwi i prości by mogło by coś zaiskrzyć. Warto pokazać się, że jesteśmy ciut tajemniczy i warto poznawać nas co raz bardziej, a na wyznania przyjdzie odpowiedni czas. Tylko w ten sposób dziewczyna, którą podrywamy będzie wiedziała, że musi się również postarać i okazać zainteresowanie.

podrywanie dziewczyny

3. Pokaż pewność siebie

Pewność siebie to jedna z cech, na którą patrzą wszystkie kobiety (świadomie lub nie). To ona decyduje o tym, jak postrzegają nas inni. Dzieję się tak, ponieważ pewność siebie to stan, który wynika z poczucia własnej wartości a chcemy być uważani za wartościowych prawda?

Wszystko to jest ze sobą mocno powiązane i mimo, że może nam się wydawać, iż to nie ma znaczenia to jednak podświadomości nie jesteśmy w stanie oszukać w żaden sposób. Tylko w ten sposób oczarujesz każdą dziewczynę, łatwo a przede wszystkim skutecznie!

Już na pierwszym etapie zagadując do swojej wybranki, warto pokazać się z jak najlepszej strony. Kobiety w swojej naturze lubią, kiedy mężczyzna jest odważny, pewny siebie, gdyż zyskują dzięki temu tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Jest to klucz do sukcesu, który przełoży się na sukces w późniejszym etapie.

4.. Nie bądź zbyt słodki

jak zagadać do kobiety

Powinieneś wiedzieć, że kobiety lubią usłyszeć miłe słówko ale nie znoszą, gdy facet pieści się na każdym kroku! Nie możesz być na każde skinienie palcem, ponieważ zostaniesz uznany za pantofla, któremu można robić co tylko się podoba.

Należy w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek. Warto zapodać podrywanej dziewczynie jakiś komplement, który sprawi, że owa dziewczyna poczuje się doceniona. Najgorsze co można zrobić to pieścić się na każdym kroku i robić z siebie wrażenie 'dzieciaka’. Kobieta potrzebuje mężczyzny, który będzie dla niej wsparciem a nie odwrotnie, dlatego należy unikać bycia zbyt słodkim.

Dobrym pomysłem będzie od czasu do czasu zażartować, gdyż taka forma rozmowy pozwoli rozluźnić między wami napiętą atmosferę i nabraniu dystansu do samych siebie. W ten sposób wasza relacja nabierze na wartości, ponieważ dziewczyny uwielbiają, gdy chłopak ma poczucie humoru. Staniesz się dla niej nie tylko atrakcyjnym i miłym chłopakiem ale z odpowiednim poczuciem humoru mężczyzną. Od tej chwili Twoja droga do jej serca to tylko krótka prosta!

podryw

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ

Dowiedz się jak poderwać i uwieść, nawet najbardziej niedostępne dziewczyny. Poznaj algorytm, dzięki któremu poznasz wartościową dziewczynę.

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

4.8/5 - (74 votes)

4 komentarze do “Jak poderwać dziewczynę?”

  1. Świetny wpis, osobiście zakupiłem pełną wersję Twojego poradnika i jestem w szoku jak łatwo przychodzi mi teraz podbijanie do dziewczyn. W końcu wiem jak rozmawiać z laskami żeby ich nie spłoszyć 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz