Jak znaleźć dziewczynę?

Jesteś samotny i zastanawiasz się jak i gdzie możesz znaleźć wymarzoną dziewczynę? Przedstawię Ci wskazówki, dzięki którym dowiesz się co zrobić by poznać odpowiednią kobietę do stałego związku.

W życiu każdego z nas potrzebna jest druga osoba, która będzie dla nas nie tylko wsparciem ale również osobą, która będzie zawsze obok nas. Jest to zupełnie normalna potrzeba, z którą każdy z nas prędzej czy później musi się zmierzyć. Jeżeli jesteś osobą, której doskwiera samotność to przeczytaj ten wpis i dowiedz się co zrobić, by móc to zmienić.

Jeżeli wiesz już jak podrywać dziewczyny to przejdźmy do kolejnego etapu, w którym dokładnie zapoznamy się z pytaniem jak i gdzie znaleźć dziewczynę.

Wspólne zainteresowania

Wspólne pasje i zainteresowania łączą – to pewne. Nie ma nic lepszego jak wspólne hobby, czyli wspólnie spędzony czas przy uprawianiu czynności, które sprawiają nam najwięcej frajdy. Uważam, że jest to podstawowy krok, przy którym powinieneś się zastanowić, ponieważ każdy z nas ma jakieś hobby.

Może to być siłownia, na której co raz częściej widzimy ćwiczące kobiety, basen czyli wspólne pływanie czy jogging. Jest to najłatwiejsza droga do podboju dziewczyny, gdyż z łatwością nawiążecie wspólny temat dzięki wspólnym pasjom.

Tutaj przede wszystkim liczą się chęci i podjęcie próby, ponieważ bez tego nie mamy szans na zbliżenie się do kogokolwiek. Wielu moich klientów napotkało swoją miłość podczas ćwiczeń na siłowni czy bieganiu na wolnym powietrzu. Zrobili oni to dlatego, że postanowili podejść i zagadać oraz znaleźć wspólny język. Tak prosty krok może zmienić Twoją sytuację nie do poznania. Wystarczy uwierzyć w siebie i szukać nowych znajomości, ponieważ jeżeli nie wyjdzie nic więcej z takiej znajomości to warto mieć nową koleżankę.

Twoi znajomi

Znajomi to równie dobra opcja, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Z pewnością dobrym pomysłem będzie popytanie znajomych czy nie mają wolnej koleżanki, z którą mogliby was poznać. Jest to doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu w czwórkę. Może to być wspólny wypad do kina, na pizzę czy na piwko.

Po pierwszej rozmowie nie zapomnij wziąć numeru telefonu i umówić się na kawę ale tym razem we dwójkę. Taka randka pozwoli wam zobaczyć czy coś z tego będzie i da nowe doświadczenia. Poznawanie nowych ludzi to cecha, którą powinien umieć każdy mężczyzna, ponieważ każdy z nas potrzebuje kontaktu społecznego.

Na co powinieneś uważać poznając dziewczynę?

Jest to bardzo ważny punkt tego wpisu, ponieważ nieświadomie często psujemy całą relację niszcząc wszystko bezpowrotnie. Co mam na myśli? Chodzi o desperackie zagrywki i szukanie dziewczyny na siłę, gdyż jest to bardzo zauważalne przez drugą osobę i odpychające. W żadnym wypadku nie powinniśmy naciskać setkami wiadomościami i telefonami dziennie, ponieważ skutecznie odrazi to naszą partnerkę, która zacznie nas po prostu ignorować.

Dlatego warto zachować zimną krew i zdrowy rozsądek, gdyż pozwoli to znaleźć drugą połówkę szybciej niż się spodziewasz.

jak znalezc dziewczyne

Gdzie znaleźć dziewczynę?

Chciałbym przedstawić Ci kilka sprawdzonych miejsce, gdzie będziesz w stanie bez problemu znaleźć dziewczynę. Są to miejsca sprawdzone przez wielu moich klientów, którzy do dziś tworzą szczęśliwe pary często pisząc do mnie z podziękowaniem. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i konkretnymi wskazówkami, które wskażą Ci drogę do zostania mistrzem podrywu. Przeczytaj cały mój e-book, w którym wskaże Ci jak poprawnie i skutecznie podrywać dziewczyny.

1.Poznaj ją w Centrum Handlowym

Pierwszym miejscem, które warto odwiedzić są centra handlowe, ponieważ jest to jedno z ulubionych miejsc wszystkich kobiet. Spotkamy tam mnóstwo dziewczyn, gdyż wiadomo, że każda z kobiet lubi dobrze wyglądać.

Jest to banalne miejsce, o którym być może wcześniej nie pomyślałeś, dlatego zabierz ze sobą kolegę i wybierzcie się do miejsca, gdzie z pewnością spotkacie singielki. Taki spacer po galerii pozwoli ocenić i zbadać sytuację a przy okazji będziesz mógł zjeść coś lub kupić nowy ciuch.

2. Zagadaj do niej w klubie

Imprezy i kluby to miejsca, w których najczęściej dochodzi do bliższych spotkań. Są to miejsca, do których przychodzi mnóstwo samotnych osób z nadzieją, że poznają kogoś ciekawego. Gdyby to było mało, napoje wysokoprocentowo robią swoje, ponieważ przełamują nieśmiałość i wstyd. Wystarczy podejść do baru i zaproponować wspólne napicie drinka, a reszta przyjdzie sama.

Osobiście znam mnóstwo par, które poznały się w tego typu miejscu i do dziś tworzą szczęśliwe i kochające małżeństwa. Jedyne na co powinniśmy uważać to by nie przeholować z alkoholem, gdyż utrudni nam to poznawanie nowych dziewczyn. To w takich miejscach single i singielki poznają się najczęściej, więc wykorzystaj to i zagadaj do dziewczyny, która Ci się spodoba.

miejsca w ktorych znajdziesz dziewczyne

3. Pamiętaj o komunikacji miejskiej

Z pewnością o tym zapomniałeś podróżując i przemieszczając się po mieście. Faktem jest, że kobietę możemy poznać w dowolnym miejscu na świecie. Może to być ulica, tramwaj, autobus miejski, czy dowolne inne miejsce – tak po prostu jest. Na początku może wydawać się to dla Ciebie trudne i niewykonalne, lecz tak na prawdę czy jest jakiś powód, dla którego mielibyśmy tego nie zrobić?

Otóż nie ma! Dla osoby, która zaczyna z podrywaniem może to być ciężkie do wykonania lecz musisz wiedzieć, że jeżeli dziewczyna da Ci kosza to nic się nie stanie. Jeżeli nie zdobędziesz upragnionego kontaktu to mimo wszystko sprawisz przyjemność takiej dziewczynie i wywołasz na jej twarzy uśmiech. Mało tego nie obawiaj się konfrontacji na ulicy, gdyż tak zaskoczona dziewczyna z pewnością nie potraktuje Cię źle.

4. Może to być siłownia lub basen

Pamiętaj, że miejscem, w którym poznasz nowe osoby to również miejsca aktywności fizycznej, takie jak siłownia, basen czy aerobik. Tak na prawdę takich przykładów jest wiele ale należy pamiętać, żeby wybrać się do takiego miejsca z przyjemnością, gdyż pozwoli to nam na swobodną rozmowę z poznaną osobą.

4.8/5 - (72 votes)

1 komentarz do wpisu “Jak znaleźć dziewczynę?”

  1. Trafiłem tutaj przypadkowo ale na pewno zostanę na dłużej. Przeczytałem wszystkie Pana artykuły i jestem pełen zachwytu wiedzy i doświadczenia! Kawał dobrych porad, z których na pewno skorzystam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz