Written by 12:49 pm Odzyskanie ex 17 komentarzy

Jak odzyskać byłą dziewczynę?

jak odzyskać dziewczynę sprawdzone metody
4.9
(120)

Jeżeli szukasz sposobu jak odzyskać dziewczynę lub znajdujesz się w trudnej i skomplikowanej sytuacji w swoim związku to ten wpis jest dla Ciebie. Nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego Twoja była dziewczyna, zdecydowała się na zostawienie Ciebie? Lub po prostu może nie układa się wam, jesteście w trakcie rozwodu lub przeżywacie kryzys w swoim związku? Z moją pomocą to nic straconego! Przedstawię Ci sposoby na odzyskanie dziewczyny i zażegnanie kryzysu raz na zawsze!

Wiem jak się czujesz, ponieważ ja również byłem nie raz w takiej sytuacji i zastanawiałem się jak odzyskać swoją byłą dziewczynę.

Nie wierzyłem w to, że można tak po prostu 'magicznymi metodami’ wrócić do swojej ex. Byłem wręcz przekonany, że powrót po rozstaniu do mojej drugiej połówki nigdy nie będzie możliwy.

Na szczęście, wykonując wiele analiz na podstawie przebytego doświadczenia, odkryłem, że znając pewne schematy zachowania społecznego, które wciąż się powtarza, jesteśmy w stanie wykorzystać je na naszą korzyść.

Kiedy rozstajemy się z partnerką, mamy tak na prawdę do wyboru dwie opcje. Pierwsza to ta, w której partnerka zbliży się do nas i będzie chciała do nas wrócić. Natomiast druga opcja to opcja gorsza, w której naszym zachowaniem spowodujemy to, iż nasza partnerka oddali się od nas jeszcze bardziej, a szanse na powrót przepadną.

Z każdym rokiem rośnie tendencja, w której niestety ale przeważają ilości rozpadów związków. Dzieję się tak, ponieważ zbyt pochopnie chcemy coś zmienić lub zakończyć związek, a wystarczy prosta zmiana swojego nastawienia, myślenia czy nawyków by wszystko naprawić. Przedstawię Ci podstawowe kroki, które warto podjąć w przypadku chęci ratowania związku i odzyskania byłej dziewczyny!

Jeżeli zmagasz się z problemami ze swoją partnerką musisz wiedzieć, że nie jesteś w tej sytuacji sam, ponieważ co raz więcej par przeżywa kryzysy w swoich związkach. W obecnych czasach, które potrafią być bardzo stresujące dla całego społeczeństwa jest duża szansa na zepsucie relacji, na którą pracowaliście długi czas

Jeżeli tu jesteś z pewnością zależy Ci na swojej dziewczynie i nadal ją kochasz, dlatego czytasz ten artykuł i chcesz coś zmienić. To bardzo dobry znak, ponieważ nadal jest szansa na odzyskanie dawnych relacji, a nawet zbudowanie jeszcze lepszych. Przeczytaj cały mój wpis i dowiedz się więcej co należy robić by wszystko uratować.

Jak odzyskać dziewczynę, na której Ci zależy?

Prawdopodobnie znajdujesz się w tym momencie w bardzo trudnym momencie życia, ponieważ rozstałeś się ze swoją ukochaną i nie wiesz co robić, żeby móc ją odzyskać.

Od dłuższego czasu nie układało się wam, a kłótnie nasilały się co raz bardziej? Pewnego dnia powiedziała, że nie ma sensu dłużej tego ciągnąć? Doskonale rozumiem Twój ból, wiem co czujesz i wiem jak Ci pomóc.

Uważam, że odzyskać dziewczynę można w bardzo prosty sposób. Skorzystaj z fachowego doradztwa i zmień swoje myślenie, które pozwoli Ci budować lepsze relację niż dotychczas! Wielu moich klientów odbudowało swoje niegdyś stracone związki i do dnia dzisiejszego tworzą szczęśliwe pary. Ważnym czynnikiem, który w tym wszystkim gra kluczową rolę jest zrozumieć psychologię człowieka i zrozumieć swoje błędy tak, by nie popełniać ich ponownie.

Rozwód, rozpad czy rozejście w związku to sytuacja, która naturalnie budzi lęk i niepokój, gdyż jest to tak samo stresująca sytuacja dla każdego człowieka. Ale wmawianie sobie, że wszystko jest stracone i nic nie da się zrobić jest absolutną bzdurą! Zastanawiasz się jak to odbudować i postawić takie fundamenty związku, które nie rozpadną się przy pierwszej możliwej okazji?

Głowa do góry! By to odbudować z pewnością potrzebny będzie czas, który pozwoli Ci wszystkie klocki poukładać na nowo. Najważniejsze by nie poddawać się, ponieważ to dzięki Twojej pracy, partnerka zauważy, że Ci na niej zależy. Z moją pomocą osiągniesz wymierzony cel szybko i skutecznie więc nie doprowadź do tego, żeby Twoja była dziewczyna odeszła do innego!

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Przestań się obwiniać, ponieważ taka sytuacja jak Twoja zdarza się każdemu przynajmniej raz w życiu, dlatego zakąsaj rękawy i bierz się do pracy.

Wszystko da się naprawić, więc nie trać więcej czasu i wiary, ponieważ jeśli na prawdę zależy Ci na naprawieniu związku, odzyskaniu żony lub partnerki pomyśl o zakupie całego e-booka, w którym krok po kroku wskaże Ci drogę do odzyskania byłej partnerki.

Warto zabrać się za zmianę już teraz, ponieważ to czas działa na naszą korzyść. Czym wcześniej dowiemy się jak działać, tym szybciej osiągniemy upragniony sukces.

Przejdźmy zatem do działania i wskazówek, z których dowiesz się.. jak ją odzyskać!

Dlaczego dziewczyna od Ciebie odeszła?

To najważniejszy punkt tego wpisu, w którym powinieneś zadać sobie pytanie dlaczego Twój związek nie przetrwał, a Twoja była dziewczyna od Ciebie odeszła? Zaczynając od tego punktu będziemy w stanie uzmysłowić sobie co dalej można z tym zrobić.

Ważne w procesie odzyskiwania dziewczyny jest, aby znaleźć powód, przez który rozpadł się Wasz związek.

Pomyśl, dlaczego Twój związek się rozpadł i co mogło być powodem, przez który ona podjęła tak drastyczne środki?

Jeżeli chcesz poznać techniki i strategię na odzyskanie dziewczyny, należy przeprowadzić analizę dotychczasowej relacji i znaleźć ten jeden powód, dla którego cię zostawiła.

Najczęstszym problemem par w tych czasach jest utrata zainteresowania przez drugą osobę oraz brak odwzajemnianych uczuć. Sprawdź czy jedna z tych sytuacji dotknęła również Ciebie:

 • Powiedziała Ci, że nie jest pewna swoich uczuć;
 • Chce byście zostali przyjaciółmi;
 • Brak namiętności w Twoim kierunku
 • Nie wie czego chce od życia;
 • Nie jest pewna swoich uczuć;
 • Potrzebuje przerwy by wszystko przemyśleć;
 • Powiedziała Ci, że między wami nie zaiskrzyło.

Poznaj najpopularniejsze przyczyny rozpadu związku:

1. Różne oczekiwania wobec siebie

Wspólna podróż przez życie często do łatwych nie należy i stanowi wyzwanie dla wielu par. Rzeczywistość dnia codziennego i wymagania stawiane przez życie to elementy, które potrafią zepsuć nawet pozornie najlepszy związek. Tak samo jest z oczekiwaniami, które narzucamy na siebie wraz z czasem trwania związku. To co na początku przyciągało dwójkę ludzi (atrakcyjność, wspólne zainteresowania, pociąg seksualny, osobowość) z czasem zamieniają się w elementy, których nie dostrzegamy.

Okazać się może, że twoja była dziewczyna ma inne priorytety dotyczące waszego związku. Dla jednych związek, rodzina i cały aspekt związany z tym to najważniejsze co może być. Dla innych natomiast jest zupełnie odwrotnie i związek traktują raczej jako coś oczywistego, jako rozrywkę i część przygody w życiu.

2. Niezgodność charakterów

Spory spowodowane przez niezgodność charakterów to również częsty przypadek rozpadów związków między chłopakiem a dziewczyną. Odmienny światopogląd to częsty przypadek, przez który związki rozpadają się. W praktyce niezgodność charakterów określą się, gdy w parze dochodzi do konfliktów poprzez niezawinione przez nich sytuacje.

Bardzo często są to z pozoru banalne kwestie takie jak np. inna pora kładzenia się spać, inny sposób odżywiania się, sposób spędzania wolnego czasu czy odmienne zdanie polityczne. Te z pozoru banalne kwestie z czasem mogą przerodzić się w konflikty, które doprowadzą do rozpadu i zerwania dziewczyny.

3. Zdrada dziewczyny

Powód, którego nie możemy ominąć i nie powinno tu zabraknąć to zdrada twoja lub twojej dziewczyny. W związkach często dochodzi do różnych zdarzeń, w których przypadkowo lub celowo pojawia się zdrada np. żony. W tym przypadku odzyskanie dziewczyny, którą zdradziłeś może być ciut bardziej skomplikowane ale na szczęście nie jest niemożliwe. Wszystko zależy od tego jak bardzo się postarasz o swoją kobietę oraz jak bardzo żałujesz popełnionego czynu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak odzyskać dziewczynę w momencie, gdy ją zdradziłeś zapraszam do zakupu pełnej wersji poradnika, z którego dowiesz się więcej na ten temat.

4. Byłeś zbyt zaborczy

Niestety ale zaborczość prowadzi do rozwiązania związku przez jednego z partnerów. W momencie, w którym jedna strona od drugiej wymaga, aby ta poświęcała mu każdą wolną chwilę, nie mają przyszłości. Spędzanie czasu we dwoje jest jak najbardziej w porządku, lecz ważne też jest, aby posiadać chwilę tylko dla siebie. Jeżeli masz pretensję do swojej partnerki, że ciągle wychodzi z koleżankami lub uprawia jakieś hobby to prędzej czy później dojdzie do rozstania.

5. Przestałeś dbać o siebie

Zdarza się, że w momencie gdy już jesteśmy w związku przestajemy dbać o siebie i o swój wizerunek, który odgrywa kluczową rolę w szczęśliwym związku. Jest to ogromny błąd, który jest często bagatelizowany i pomijany przez wielu mężczyzn co jest powodem rozstań. Wygląd to wizytówka człowieka, o którą należy dbać każdego dnia. Czyste i schludne ciuchy to podstawa jeżeli chcemy mówić o zadbanym facecie z klasą, któremu nie oprze się żadna kobieta. Równie ważnym aspektem, którego nie można pomijać jest sylwetka faceta, dlatego jeśli zdarzyło ci się przytyć i nabrać zbędnych kilogramów po prostu udaj się na siłownie.

6. Rutyna w związku

Czasami bywa tak, że w związek wkradnie się rutyna i jest to zupełnie normalne, kwestia tego, by w porę to zauważyć. Jest to bardzo częsty przypadek, w szczególności w długotrwałych związkach, które trwają nawet po kilka wspólnych lat. Czym jest rutyna? W ogólnym znaczeniu tego słowa to nic innego jak powtarzanie w kółko tych samych czynności.

Jeżeli nie będziesz fundował swojej partnerce nowych bodźców i atrakcji w waszym związku prędzej czy później dojdzie do rozpadu i zerwania. Starajcie się dbać o swoje potrzeby nawzajem i wpadajcie na szalone pomysły, które przyniosą wspólne przygody.

Sposób aby temu zaradzić jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy być bardziej spontanicznym i porywczym. Postaraj się zafundować przynajmniej raz w miesiącu coś szalonego np. wspólny wyjazd lub wyjście do kina. Pamiętaj, że w związku nie tylko Ty musisz się starać o względu drugiej osoby ale również Twoja partnerka powinna wykazywać inicjatywę.

7. Nieustanne kłótnie i spory

Kłótnie i spory w związku to zupełnie normalne zjawisko, problem pojawia się w momencie, gdy dochodzi do nich na co dzień i ciągną się w nieskończoność. Częste kłótnie w związku nie muszą świadczyć od razu o poważnym kryzysie, który prowadzi do rozpadów związków. Czasem bywa tak, że jest to zalążek zmian, które poprawią relację z partnerką. Jeżeli nie chcemy by kłótnie w związku nasilały się i powodowały problem należy pamiętać aby wprost mówić sobie o swoich problemach, wątpliwościach, potrzebach i oczekiwaniach drugiej osobie. Ważne jest także, aby wprost mówić o swoich problemach, wątpliwościach, oczekiwaniach i potrzebach.

8. Toksyczna zazdrość

Problem zaczyna się w momencie, w którym partner staje się zazdrosny o swoją partnerkę na każdym punkcie. Nie ma nic dziwnego w tym w normalnej zazdrości o swoją kobietę, lecz wszystko ma swoje granicę, ponieważ toksyczna zazdrość jest powodem rozstań w wielu związkach.

Jeżeli zdecydowałeś się być ze swoją dziewczyną nie możesz martwić się o każdy jej krok. Jeżeli ją wybrałeś z pewnością jej ufasz, dlatego ważne jest aby umieć takie zaufanie pokazać. Taka zazdrość jest powodem kłótni w związku i utraty zaufania, ponieważ kobiety nienawidzą kiedy partner im nie ufa.

Dlatego jeżeli czujesz się mniej atrakcyjny od swojej partnerki, koniecznie popracuj nad swoją atrakcyjnością i samooceną inaczej czeka Cię bolesne rozstanie.

SPRAWDŹ TEŻ WPIS ➡ Jak odzyskać żonę?

jak odzyskać dziewczynę, która odeszła?

Wszystkie te przypadki to tak na prawdę jeden główny powód a jest nim utrata zainteresowania Twoją osobą, ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Można to zmienić w bardzo szybki i prosty sposób stosując się do kilku wskazówek.

Prawda jest taka, że powodów może być mnóstwo lecz jest jeden główny czynnik, przez który dochodzi do rozstania.

Kobieta, która była by rozkochana w Tobie do szaleństwa, nigdy by Cię nie zostawiła, czyż nie?

Przejdźmy zatem do tej części artykułu, w którym dowiesz się jak odzyskać kobietę, która straciła zainteresowanie Twoją osobą.

Nie załamuj się, ponieważ u każdego w życiu przynajmniej raz w życiu dochodzi do rozstania. Ważne jest, aby odmienić swą mentalność, znaleźć swą energię i zacząć działać.

Przeanalizuj wszystkie możliwe powody oraz sytuacje, przez które Twoja była z Tobą zerwała, czytając mój e-book poświęcony odzyskiwaniu byłej dziewczyny „Jak Odzyskać Dziewczynę?”

1. Czy popełniałeś standardowe błędy?

Najpierw powinieneś zastanowić się co było powodem waszego rozstania. Tylko tak zrozumiesz dlaczego się rozstaliście i w ten sposób będziesz wiedział co możesz zrobić by ją odzyskać. Wykonaj dokładną analizę i wypisz 10 rzeczy, które mogłyby wskazywać na rzeczywisty powód rozstania ze swoją kobietą. Mogą to być takie błędy jak:

 • Brak romantyzmu, który kobiety uwielbiają?
 • Rutyna w związku i brak namiętności?
 • Zdrada Twoja lub Twojej partnerki?
 • Pracoholizm i brak poświęcanego czasu swojej kobiecie?
 • Brak spontaniczności w związku?

To są główne czynniki, przez które najczęściej psuje i rozpada się cały związek. Powinieneś zrozumieć, że większość kobiet potrzebuje poświęcania im odpowiednio dużo uwagi, czasu, bliskości oraz czułości. Jeżeli nie dostanie tego od Ciebie prawdopodobnie odejdzie do kogoś kto jej to zagwarantuje.

Jeżeli zanotowałeś choć jeden z wyżej wymienionych przykładów mogę Ci powiedzieć, że są duże szanse na odzyskanie Twojej miłości. Koniecznie musisz wprowadzić szereg zmian w swoje życie i nauczyć się okazywać odpowiednio uczucia.

Jak odzyskać byłą dziewczynę

2. Odmień coś w życiu

Jeżeli wciąż zastanawiasz się co mogło być powodem waszego rozstania z dziewczyną, przeczytaj ten podpunkt, w którym nieco to rozjaśnię. Przede wszystkim pierwsze co musisz zrobić to zastosować zmiany w swoim dotychczasowym życiu. Co to oznacza? Głównym czynnikiem, nad którym powinieneś się zastanowić, jest to co możesz nadal zmienić.

Jeżeli nie byłeś zbyt romantyczny, koniecznie zastosuj zmiany i wprowadź w swoje dotychczasowe zachowanie drobne zmiany np. kupno kwiatka czy bombonierki bez żadnej okazji. Wbrew pozorom kobiety uwielbiają być obdarowywane i powinieneś to wiedzieć.

Natomiast jeśli nie byłeś wystarczająco spontaniczny w swoim związku, zaproponuj partnerce wspólną kolację czy wyjazd na krótkie wakacje, który pozwoli wam odetchnąć świeżością w związku. Oczywiście zmiany te powinno wprowadzać się stopniowo, tak by nie zrazić ukochanej do własnej osoby. Zaraz po tym jak wszelkie negatywne emocje między wami opadną, a Ty będziesz mógł zastosować wszystkie rady z mojego poradnika, na nowo będziesz mógł cieszyć się związkiem.

3. Bądź jak najlepszy przyjaciel

Nadal nie wiesz i zastanawiasz się co zrobić by odzyskać swoją partnerkę? Mam dla Ciebie małą podpowiedź, który z pewnością zbliży was do siebie w tym całym procesie. Wszyscy wiemy, że kobiety lubią mieć u swego boku przyjaciela, z którym porozmawiają o wszystkim i o niczym. Koniecznie to wykorzystaj po rozstaniu i bądź dla niej jak bratnia dusza.

Dlaczego warto wykonać powyższe kroki? Głównie dlatego, iż tylko wtedy mamy stałą możliwość kontaktu ze swoją ukochaną. W ten sposób gwarantujemy sobie stały kontakt, dzięki któremu zauważy ona twoją zmianę na lepsze. Dzięki takiemu zabiegowi nadal będziesz mieć możliwość rozkochania dziewczyny na nowo i odzyskania dawniej utraconego związku.

Pytanie, jak powinien zachowywać się dobry przyjaciel? Z pewnością powinieneś być dla niej opiekuńczy i troskliwy. Oznacza to, iż Twoja była dziewczyna musi wiedzieć, że może na Tobie polegać w każdej możliwej sytuacji. Wysłuchaj jej codziennych problemów, porozmawiaj z nią o nich, ponieważ powszechnie wiadomo, że wspólne problemy zawsze zbliżają. Wykonaj prosty gest i zadzwoń, porozmawiaj i zapytaj czy wszystko w porządku.

Może okazać się, że Twoja była dziewczyna nie będzie chciała mieć z Tobą kontaktu. Wystarczy przekonać ją, iż na tyle jesteście dojrzali emocjonalnie, że możecie zachować wspólny kontakt między sobą. Jest to doskonała szansa na kontakt i w Twoim przypadku na pewno Ci to pomoże osiągnąć zamierzony powrót do siebie.

4. Pokaż i udowodnij, że się zmieniłeś

Kolejnym bardzo ważnym krokiem to pokazanie i udowodnienie swojej przemiany. Twoja dziewczyna z pewnością może podejrzewać, że Twoje zmiany są chwilowe i w ten sposób próbujesz ją odzyskać, to całkowicie normalne. Twoim zadaniem będzie udowodnienie, że się myli. Pokaż i daj jej do zrozumienia, że jesteś zupełnie innym, lepszym facetem, który zrozumiał swoje błędy. Niech się przekona, że twoja metamorfoza jest pewna, trwała i jesteś teraz lepszą wersją siebie.

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się obiecywać zmiany, a nic z tego nie wychodziło i tak za każdym razem. Obecnie to ostatnia szansa na wykonanie metamorfozy, która odmieni Twoje myślenie oraz zachowanie społeczne. Jest to niezbędny etap, który poprowadzi Cię do odzyskaniu swojej partnerki i może to trwać około dwóch tygodni do miesiąca czasu.

O całym procesie odzyskiwania byłej dziewczyny przeczytasz w moim ebooku, który pozwoli Ci odzyskać byłą partnerkę i stworzyć fundamenty związku, których nic ani nikt nie zniszczy. Nie zwlekaj dłużej, ponieważ teraz to czas działa na Twoją nie korzyść. Im szybciej zaczniesz tym szybciej odzyskasz swoją byłą dziewczynę.

Jak odzyskać dziewczynę poradnik

5. Czas leczy rany

Znane od wieków powiedzenie idealnie sprawdzi się również w Twoim przypadku. Jest to absolutna prawda, ponieważ czas leczy rany. Po rozstaniu ze swoją kobietą musisz dać jej czas na ostygnięcie nerw, ostudzenie emocji i przemyślenie pewnych spraw. Dając jej odrobinę przestrzeni wszystkie nerwy i złe emocje wymierzone przeciwko Tobie stracą na wartości. Wiem, że chciałbyś odzyskać swoją byłą jak najszybciej się da ale jest to złe rozwiązanie dlatego daj jej więcej czasu.

Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli żadne z powyższych punktów nie przyniosły skutku, zastosuj rozwiązanie ostateczne. Kontakt należy ograniczyć do minimum a dzwonić do siebie tylko w bardzo ważnych sprawach. Odpowiednia ilość czasu nie jest dokładnie ustalona i jest to kwestia indywidualna. Zaleca się odczekanie czasu około dwóch tygodni braku całkowitego kontaktu z byłą partnerką.

Taka przerwa potrzebna jest po to, aby odbudować i pozbierać własne myśli oraz pozbyć się wszelkich negatywnych emocji. W tym czasie powinieneś zadać sobie pytanie czy między wami nadal jest chemia czy może wszystko jest już wypalone. Taki czas to również sprawdzian dla was obojga, by sprawdzić jak się żyje w odosobnieniu.

6. Odzyskaj byłą dziewczynę

Ostatni i jednocześnie najważniejszy etap w odzyskaniu byłej dziewczyny. Wykorzystaj więc ten idealny moment by zdziałać cuda i rozkochać swoją byłą na nowo.

Koniecznie zastosuj wszystkie rady z mojego e-booka i odzyskaj swoją ukochaną. W razie jakichkolwiek pytań pozostaje do Twojej dyspozycji poprzez kontakt mailowy [email protected] lub zakładkę Kontakt. Ratuj swój związek, ponieważ nigdy nie jest za późno na pierwszy krok!

Jeśli zauważysz, że choć odrobinę zaciekawiłeś swoją byłą dziewczynę nowym Tobą, to oznaka, że rozegrałeś to wyśmienicie, ponieważ teraz masz ogromne szansę na odzyskanie jej uczuć.

Zrób wszystko, aby jej zafascynowanie Twoją nową osobą było z każdym dniem jeszcze większe. W ten sposób zbudujesz między wami więź, której nic nie rozłączy.

Jak odzyskać dziewczynę, która zerwała?

Jeśli Twoja była dziewczyna zerwała z Tobą a Ty chciałbyś ją odzyskać, przeczytaj dalszy wpis by dowiedzieć się więcej. Być może ona powiedziała Ci, że już Cię nie kocha i dlatego nie chce ciągnąć dłużej tego związku.

Nie przywiązuj zbytniej uwagi do tych słów, ponieważ w życiu każdego człowieka pojawiają się wzloty i upadki, dobre i złe chwile, które trzeba przetrwać. Być może powiedziała Ci, że już nic do Ciebie nie czuje przez chwilowe przesilenie związkiem, Twoją osobą lub brakiem zainteresowania. Jest to idealny czas by móc wszystko naprawić, zmienić i pomyśleć jak ją odzyskać sprawdzonymi metodami.

W tym wypadku równie dobrym sposobem na odzyskanie dziewczyny po zerwaniu może być strategia, w której musisz pokazać się w jej życiu jako 'nowy ty’. W ten sposób dasz jej powody, dzięki którym odkryje ona, jak wspaniałym facetem jesteś i jak dużo straciła zostawiając Cię na pastwę losu.

Często bywa tak, iż kobiety zachowują się wbrew swojej logice. Co to znaczy? Oznacza to nic innego jak wypowiadanie słów, zachowywanie się inaczej niż podpowiada im serce. Jeżeli usłyszałeś słowa typu: „Potrzebuję czasu i przestrzeni”, „Chcę być sama”, „To moja wina, że nam nie wyszło”, „Nie kocham Cię” – jest to kłamstwem. Kobiety z natury są bardziej emocjonalne od mężczyzn stąd takie wnioski a nie inne. Zanim pomyślą i zastanowią się nad swoimi uczuciami, niepotrzebnie powiedzą tysiąc innych słów, których później żałują. Jeśli z Tobą zerwała, być może napotkała jakiś problem, który z pewnością możecie razem rozwiązać! Być może wstydziła się o tym powiedzieć, dlatego szczera rozmowa w cztery oczy często załatwi całą sprawę.

Jak odzyskać dziewczynę, która ma nowego faceta?

Chciałbyś odzyskać dziewczynę, która zaczęła spotykać się z innym facetem? To z pewnością wyzwanie godne prawdziwego mężczyzny. Najważniejsze to, aby umieć zapanować nad swoimi emocjami i nie pójść za daleko.

Na pewno będą Tobą kierować takie emocje jak: złość, smutek, wściekłość, upokorzenie i gorycz, z którą będziesz musiał się zmierzyć.

Jeśli Wasz związek był dojrzały to z pewnością wciąż jesteś dla niej bardzo ważny. Kwestia tego, by zdobyć metody i doświadczenie, dzięki którym odbijesz ją z rąk nowego chłopaka.

Zapoznaj się z moim e-bookiem, w którym opisane jest co robić w momencie, gdy twoja była dziewczyna ma nowego chłopaka.

Pamiętaj by walczyć o to co kochasz, zawsze jest szansa na odbudowanie związku.

Musisz wiedzieć, że im szybciej zaczniesz tym lepiej dla Ciebie, ponieważ im dłużej twoja była dziewczyna będzie przebywać z nowym chłopakiem tym trudniej będzie ją odbić.

Podsumowanie: Jak odzyskać dziewczynę?

Podsumowując chciałbym Ci powiedzieć, że odzyskanie dziewczyny jest skuteczne ale pod warunkiem, że jesteś gotów zacząć pracę nad samym sobą.

Musisz podjąć próbę, ponieważ stojąc biernie i przyglądając się wszystkiemu, bezpowrotnie utracisz możliwość jej powrotu w Twoje ramiona. Zależy Ci na swojej byłej partnerce, zrobisz wszystko żeby do Ciebie wróciła, więc nie czekaj i działaj już od tej chwili.

Jeszcze raz zachęcam Cię do pobrania mojego e-booka, w którym opisałem krok po kroku jak odzyskać byłą dziewczynę. Jest to poradnik, w który włożyłem mnóstwo pracy, serca i zaangażowania. Jeżeli pojawią Ci się jeszcze jakieś pytania, śmiało możesz zadawać mi je na adres e-mail [email protected] lub przez zakładkę Kontakt.

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 120

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 27 grudnia, 2023
Close Search Window
Close