Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Jeżeli szukasz sposobu by odzyskać dziewczynę lub znajdujesz się w trudnej i skomplikowanej sytuacji w swoim związku to ten wpis jest dla Ciebie. A może nie układa się wam, jesteście w trakcie rozwodu lub przeżywacie kryzys w swoim związku? Z moją pomocą to nic straconego! Przedstawię Ci sposoby na odzyskanie dziewczyny i zażegnanie kryzysu raz na zawsze!

Fakty są takie, iż z każdym rokiem rośnie tendencja, w której przeważają ilości rozwodów w porównaniu do ilości ślubów nowożeńców. Tak się dzieje, ponieważ zbyt pochopnie chcemy coś zmienić lub zakończyć związek, a wystarczy prosta zmiana swojego myślenia by wszystko naprawić. Przedstawię Ci podstawowe kroki, które warto podjąć w przypadku chęci ratowania związku małżeńskiego i zaufania.

Jeżeli zmagasz się z dzisiaj z problemami ze swoją partnerką musisz wiedzieć, że nie jesteś w tej sytuacji sam, ponieważ co raz więcej par przeżywa kryzysy w swoich związkach. W obecnych czasach, które potrafią być bardzo stresujące dla wielu z nas istnieje możliwość zepsucia relacji, na które pracowaliście długi czas. Musisz wiedzieć, że zawsze istnieje szansa, by odzyskać ukochaną i żyć jak dawniej!

Jeżeli tu jesteś z pewnością zależy Ci na swojej dziewczynie/żonie i nadal ją kochasz, dlatego czytasz ten artykuł i chcesz coś zmienić. To bardzo dobry znak, ponieważ ewidentnie nadal jest szansa na odzyskanie dawnych relacji! Przeczytaj cały nasz wpis i dowiedz się więcej co należy zrobić by wszystko uratować.

Co zrobić by odzyskać swoją kobietę?

Uważam, że odzyskanie dziewczyny jest możliwe i nie należy do czynności trudnych, wystarczy trochę ambicji i samozaparcia, w szczególności kiedy korzysta się z naszych porad. Skorzystaj z fachowego doradztwa i zmień swoje myślenie, które pozwoli Ci budować lepsze relację niż dotychczas! Wielu moich klientów odbudowało swoje niegdyś stracone związki i do dnia dzisiejszego tworzą szczęśliwe pary. Ważnym czynnikiem, który w tym wszystkim gra kluczową rolę jest zrozumieć psychologię człowieka i zrozumieć swoje błędy tak, by nie popełnić ich ponownie.

Rozwód, rozpad czy rozejście to poważna sytuacja, która naturalnie budzi lęk i niepokój, gdyż jest to stresująca sytuacja dla każdego z nas. Ale wmawianie sobie, że wszystko jest stracone i nic nie da się zrobić jest bzdurą! Zastanawiasz się jak to odbudować i postawić takie fundamenty, które nie rozpadną się przy pierwszej możliwej okazji? Głowa do góry! By to odbudować z pewnością potrzebny będzie czas, który pozwoli Ci wszystkie klocki poukładać na nowo. Najważniejsze by nie poddawać się, ponieważ to dzięki temu nasza partnerka zauważy, że nam zależy. Z moją pomocą osiągniesz wymierzony cel szybko i skutecznie. Nie doprowadź do tego, żeby Twoja była dziewczyna odeszła do innego!

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Wszystko jest do zrobienia, więc nie trać więcej czasu, ponieważ jeśli na prawdę zależy Ci na naprawieniu związku, odzyskaniu żony lub partnerki pomyśl o zakupie całego e-booka, który krok po kroku wskaże Ci drogę to odzyskania partnerki.

Warto zabrać się za zmianę już teraz, ponieważ czas działa na naszą korzyść, ponieważ czym wcześniej dowiemy się jak działać, tym szybciej osiągniemy upragniony sukces.

Zastosuj teraz wszystkie wskazówki zawarte w poradniku i zbuduj nową, trwałą relację!

Przejdźmy zatem do działania i wskazówek, z których dowiesz się.. jak ją odzyskać!

e-book

JAK ODZYSKAĆ DZIEWCZYNĘ?

Dowiedz się co należy zrobić, żeby ją odzyskać i nie zaprzepaścić ostatniej szansy!

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

Dlaczego ona odeszła?

To najważniejszy punkt tego wpisu, w którym powinieneś zadać sobie pytanie dlaczego Twój związek nie przetrwał, a Twoja była dziewczyna odeszła? Zaczynając od tego będziemy w stanie uzmysłowić sobie co dalej robić.

Najczęstszym problemem par jest utrata zainteresowania drugą osobą oraz brak uczuć. Sprawdź czy jedna z tych sytuacji dotknęła również Ciebie:

 • Powiedziała, że nie jest pewna swoich uczuć
 • Chce byście zostali przyjaciółmi
 • Nie już czuje namiętności do Ciebie
 • Nie wie czego naprawdę chce od życia
 • Nie jest pewna swoich uczuć
 • Potrzebuje przerwy by wszystko przemyśleć
 • Powiedziała Ci, że między wami nie zaiskrzyło

W większości przypadków to kłamstwo, gdyż problem utraty zainteresowania i braku emocji ze strony partnerki leży po Twojej stronie!

Dziewczyna, która była by rozkochana do szaleństwa, nigdy by Cię nie zostawiła, mam rację?

Przejdźmy do artykułu, w którym dowiesz się jak odzyskać dziewczynę, która straciła zainteresowanie Twoją osobą.

Przeanalizuj powody oraz sytuacje, przez które Twoja była z Tobą zerwała, czytając mój e-book poświęcony odzyskiwaniu byłej dziewczyny „Jak Odzyskać Dziewczynę?”

1. Czy popełniałeś standardowe błędy?

Najpierw powinieneś zastanowić się co było powodem waszego rozstania. Tylko tak zrozumiesz dlaczego się rozstaliście i w ten sposób będziesz wiedział co możesz zrobić by ją odzyskać. Wykonaj dokładną analizę i wypisz 10 rzeczy, które mogłyby wskazywać na rzeczywisty powód rozstania ze swoją kobietą. Mogą to być takie błędy jak:

 • Brak romantyzmu, który kobiety uwielbiają?
 • Rutyna w związku i brak namiętności?
 • Zdrada Twoja lub Twojej partnerki?
 • Pracoholizm i brak poświęcanego czasu swojej kobiecie?

To są główne czynniki, przez które najczęściej psuje się i rozpada cały związek. Powinieneś zrozumieć, że większość kobiet potrzebuje poświęcania im odpowiednio dużo uwagi, bliskości oraz czułości. Jeżeli nie dostanie tego od Ciebie prawdopodobnie odejdzie do kogoś kto jej to zagwarantuje.

Jeżeli zapisałeś choć jeden z wyżej wymienionych przykładów mogę Ci powiedzieć, że są duże szanse na odzyskanie swojej miłości. Koniecznie musisz wprowadzić szereg zmian w swoje życie i nauczyć okazywać się uczucia.

Jak odzyskać byłą dziewczynę

2. Odmień coś w życiu

Jeżeli wciąż zastanawiasz się co mogło być powodem waszego rozstania z dziewczyną, przeczytaj ten nagłówek. Przede wszystkim zastosuj zmiany w swoim dotychczasowym życiu. Co to oznacza? Głównym czynnikiem, nad którym powinieneś się zastanowić, jest to co możesz nadal zmienić.

Jeżeli nie byłeś zbyt romantyczny, koniecznie zastosuj zmiany i wprowadź w swoje dotychczasowe zachowanie drobne zmiany np. kupno kwiatka czy bombonierki bez żadnej okazji. Wbrew pozorom kobiety uwielbiają być obdarowywane i powinieneś to wiedzieć. Natomiast jeśli nie byłeś wystarczająco spontaniczny w swoim związku, zaproponuj partnerce wspólną kolację czy wyjazd na krótkie wakacje, który pozwoli wam odetchnąć świeżością w związku.

Oczywiście zmiany te powinno wprowadzać się stopniowo, tak by nie zrazić ukochanej do własnej osoby. Zaraz po tym jak negatywne emocje między wami opadną, a Ty będziesz mieć okazję zastosować wszystkie rady z mojego poradnika i cieszyć się związkiem na nowo.

e-book

JAK ODZYSKAĆ DZIEWCZYNĘ?

Dowiedz się co należy zrobić, żeby ją odzyskać i nie zaprzepaścić ostatniej szansy!

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

3. Bądź jak najlepszy przyjaciel

Nadal nie wiesz i zastanawiasz się co zrobić by odzyskać swoją partnerkę? Mam dla Ciebie tip, który z pewnością przybliży was w tym całym procesie. Wszyscy wiemy, że kobiety lubią mieć u swego boku przyjaciela, z którym porozmawiają o wszystkim. Koniecznie to wykorzystaj po rozstaniu i bądź dla niej jak bratnia dusza.

Dlaczego warto wykonać powyższe kroki? Głównie dlatego, iż tylko wtedy mamy stałą możliwość kontaktu ze swoją ukochaną. W ten właśnie sposób gwarantujemy sobie stały kontakt, dzięki któremu zauważy ona twoją zmianę na lepsze. Dzięki takiemu zabiegowi nadal będziesz mieć możliwość rozkochania dziewczyny na nowo i odzyskania dawniej utraconego związku.

Jak powinien zachowywać się dobry przyjaciel? Z pewnością powinieneś być dla swojej byłej opiekuńczy i troskliwy. Oznacza to, że Twoja była musi wiedzieć, że może na Tobie polegać w każdej możliwej sytuacji. Wysłuchaj jej codziennych problemów, porozmawiaj o nich, ponieważ powszechnie wiadomo, że wspólne problemy zawsze zbliżają. Wykonaj prosty krok, gdyż można to zrobić w bardzo prosty sposób, wystarczy zadzwonić i zapytać się czy wszystko w porządku.

Może okazać się, że Twoja była dziewczyna nie będzie chciała mieć z Tobą kontaktu. Wystarczy przekonać ją, iż jesteście dojrzali emocjonalnie na tyle, że możecie zachować wspólny kontakt między sobą. Jest to doskonała szansa na kontakt i w Twoim przypadku na pewno Ci to pomoże osiągnąć zamierzony powrót do siebie.

4. Pokaż i udowodnij, że się zmieniłeś

Kolejnym bardzo ważnym krokiem to pokazanie i udowodnienie swojej przemiany. Twoja dziewczyna z pewnością może podejrzewać, że Twoje zmiany są chwilowe i w ten właśnie sposób próbujesz ją odzyskać. To całkowicie normalne, a Twoim zadaniem będzie udowodnienie, że się myli. Pokaż jej i daj do zrozumienia, że jesteś zupełnie innym, lepszym człowiekiem, który zrozumiał swoje błędy. Niech się przekona, że twoja metamorfoza jest pewna i jesteś lepszą wersją siebie.

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się obiecywać zmiany, a nic z tego nie wychodziło i tak za każdym razem. W tym czasie to ostatnia szansa na wykonanie metamorfozy, który odmieni Twoje myślenie. Jest to niezbędny etap, który poprowadzi Cię do odzyskaniu swojej partnerki i może to trwać około dwóch tygodni do miesiąca czasu.

Już teraz cały ten proces przeczytasz w moim ebooku, który pozwoli Ci odzyskać kobietę swojego życia i stworzyć fundamenty związku, których nic nie zniszczy. Nie zwlekaj dłużej, ponieważ czas działa na Twoją nie korzyść. Im szybciej zaczniesz tym szybciej odzyskasz swoją byłą dziewczynę.

Jak odzyskać dziewczynę poradnik

5. Czas leczy rany

Znane od wieków powiedzenie idealnie sprawdzi się również w Twoim przypadku. Jest to absolutna prawda, ponieważ czas leczy rany. Po rozstaniu ze swoją kobietą musisz dać jej czas ostygnięcia nerw i przemyślenia pewnych spraw. Takim działaniem wszystkie nerwy i złe emocje przeciwko nam stracą na wartości. Wiem, że chciałbyś odzyskać swoją byłą jak najszybciej się da ale czasem jest to złe rozwiązanie dlatego daj jej więcej czasu.

Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli żadne z powyższych punktów nie przyniosły skutku, zastosuj rozwiązanie ostateczne. Kontakt należy ograniczyć do minimum a dzwonić do siebie tylko w bardzo ważnych sprawach. Odpowiednia ilość czasu nie jest dokładnie ustalona i jest to kwestia indywidualna.

Przerwa potrzebna jest po to, aby odbudować i pozbierać własne myśli oraz pozbyć się wszelkich negatywnych emocji. W tym czasie powinieneś zadać sobie pytanie czy między wami nadal jest chemia czy może wszystko jest już wypalone. Taki czas to również sprawdzian dla obojga, by sprawdzić jak się żyje w odosobnieniu.

e-book

JAK ODZYSKAĆ DZIEWCZYNĘ?

Dowiedz się co należy zrobić, żeby ją odzyskać i nie zaprzepaścić ostatniej szansy!

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

6. Odzyskaj byłą dziewczynę już dziś!

Ostatni i jednocześnie najważniejszy etap w odzyskaniu byłej dziewczyny. Wykorzystaj idealny moment by zdziałać cuda i rozkochać swoją byłą jeszcze bardziej.

Koniecznie zastosuj wszystkie rady z e-booka i odzyskaj swoją ukochaną. W razie jakichkolwiek pytań pozostaje do Twojej dyspozycji poprzez kontakt mailowy. Ratuj swój związek, ponieważ nigdy nie jest za późno na pierwszy krok!

Podsumowując

Jeżeli zależy Ci na swojej kobiecie, i zrobisz wszystko co możliwe, żeby do Ciebie wróciła to nie czekaj i przeczytaj w całości mojego e-booka, który wskaże Ci drogę co zrobić by ją odzyskać i zbudować silny związek!

Natomiast jeśli po przeczytaniu całego poradnika będziesz mieć wciąż jakieś pytania i niejasności to zapraszam Cię do zakładki kontakt, gdzie udzielę Ci indywidualnych porad.

6 komentarzy do wpisu „Jak odzyskać byłą dziewczynę?”

 1. Postanowiłem pobrać poradnik po przeczytaniu tego artykułu! I nie zawiodłem się! Bardzo dużo świetnej wiedzy, która pomogła mi i co najważniejsze – odmieniła moje życie! Konkretna treść, która zaowocowała w naprawę mojego związku!

  Odpowiedz
 2. Dzięki za ten poradnik! Od dłuższego czasu borykałem się z tym samym problemem, ponieważ zaczęło mi brakować mojej byłej dziewczyny 🙁 Zakupiłem e-booka i nie żałuje! Cena jest malutka a treść w nim zawarta odmieniła moje myślenie! Myślę, że teraz jestem w stanie zbudować solidny i trwały związek, a przede wszystkim rozkochać ją na nowo. Dzięki.

  Odpowiedz
 3. Przeczytałem cały Twój poradnik i nie żałuję, wręcz przeciwnie, jestem zaskoczony ilością tekstu i Twojej wiedzy! Dawno nie miałem tak dobrych kontaktów z moją byłą, myślę, że teraz wszystko się zmieni na lepsze! Pozdrawiam i dziękuje raz jeszcze!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz