Written by 3:12 pm Odzyskanie ex 5 komentarzy

Jak odzyskać faceta

Jak odzyskać faceta
4.9
(103)

Chciałabyś poznać metody, którymi sprawisz, że odzyskasz faceta, który odszedł od Ciebie? Zastanawiasz się jak odzyskać faceta, który postanowił odejść? Nie trać nadziei, ponieważ w tym wpisie pokaże Ci jak to zrobić.

Naprawienie relacji i odzyskanie uczuć od swojego partnera nie należy do najprostszych czynności ale na szczęście są sposoby, które Ci to ułatwią. W obecnych czasach to kobiety coraz częściej przejmują inicjatywę w związku i walczą o miłość. Jeśli wciąż czujesz coś do swojego byłego faceta, nie rezygnuj tylko przejdź do działania.

To okropne uczucie, kiedy dowiadujesz się, że osoba, którą kochasz zdecydowała o tym, żeby odejść i zostawić Cię. To nie sprawiedliwe uczucie jest silne i bezlitosne, powoduje ogromne cierpienie a często nawet depresję.

Duża część kobiet w tak trudnych sytuacjach nie wie co robić i podejmuje desperackie kroki, które pogarszają i niszczą całą sytuację. Zniechęcają w ten sposób swoich byłych mężczyzn i oddalają się od nich. Poznaj opracowane strategie, techniki i sposoby na odzyskanie byłego faceta!

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, w jakiej się znalazłaś, na którą wpływ mają takie czynniki jak: staż związku, zaangażowanie, ilość popełnionych błędów itd.

W tym wpisie przekonasz się, jak sprawdzonymi metodami i skutecznymi technikami odzyskiwania faceta dużo można zdziałać.

POLECAMY RÓWNIEŻ ➡ Jak się odkochać?

jak odzyskać faceta

Jak odzyskać faceta – Sprawdzone metody

Jeśli chciałabyś, aby Twój były wrócił do Ciebie, żebyście mogli tworzyć razem szczęśliwą parę, musisz wprowadzić w życie zaawansowany plan. Przejdźmy do tej części artykuły, w której dowiesz się fachowym porad jak odzyskać byłego faceta.

1.Zapanuj nad emocjami

Wiem, że zapanować nad emocjami w tym wypadku jest niezwykle trudno i wydaje się to niemożliwe. Jest to trudne ale musisz przestać rozmyślać całymi dniami o tym co się wydarzyło, ponieważ nie prowadzi to do niczego dobrego. Jest to jedyne rozsądne wyjście z obecnej sytuacji jakie należy podjąć. Musisz dojść do siebie by móc podjąć kolejne kroki w celu odzyskania byłego faceta. Koniecznie należy wyciszyć wszelkie negatywne emocje i zaczekać, aż one opadną, żeby nie popełnić dramatycznych decyzji.

Nie możesz pozwolić by Twój były facet pomyślał, że jesteś desperatką, która zrobi wszystko by go odzyskać! Dlatego należy stronić od nieprzemyślanych działań, które przyczyniły by się do tego, że nasze szanse zmalały by kilkukrotnie. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie żeby wyjść na kobietę opanowaną, chłodną i pewną siebie, aniżeli na osobę zdesperowaną przez chłopaka. Dlatego daj sobie czas na odrobinę wytchnienia swoim myślom i emocjom.

jak odzyskać ukochanego ebook okladka


JAK ODZYSKAĆ UKOCHANEGO?

Nie trać nadziei na miłość!
Krok po kroku odkryj skuteczne strategie, które pomogą Ci rozpalić związek na nowo. Poznaj sprawdzone techniki i triki, by odzyskać związek.

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

2. Potrzebujesz czasu

W tym momencie potrzebujesz czasu, który pozwoli Ci ochłonąć i dać upust emocjom, które nie są w tym momencie mile widziane. Pod żadnym pozorem nie możesz dzwonić do swojego byłego faceta, ponieważ każda próba kontaktu wszystko zepsuje. Pozwól mu i sobie dać trochę czasu – około 3 tygodni, po to żeby odzyskać spokój i spokojne myśli. Twój facet z pewnością miał jakiś pretekst, przez który Cię zostawił, dlatego potrzebuje on czasu aby odzyskać równowagę emocjonalną. Po za tym im mniej będziesz narzucać mu swoją osobę, tym szybciej za Tobą zatęskni.

Wykorzystaj ten czas na przemyślenia i zastanów się, jakie mogły być powody, przez które wasz związek ucierpiał. W tym czasie dobrze było by popracować nad swoim wyglądem i zachowaniem, przez które być może Twój były zdecydował się o odejściu od Ciebie. Dając mu czas stworzysz idealne warunki do tego, aby on mógł zatęsknić za brakiem Twojej osoby – mężczyźni to osoby, które potrzebują czasem coś doświadczyć aby móc to odczuć i poczuć na własnej skórze.

Jak odzyskać byłego chłopaka pdf

3. Analiza sytuacji

Kiedy Twoje emocje opadną a Ty będziesz gotowa na trzeźwą ocenę całej sytuacji jaka miała miejsce, zastanów się, dlaczego doszło do rozpadu waszego związku. Jeśli chłopak zostawił Cię, z pewnością miał ku temu jakieś powody, które w Twoim zadaniu będzie rozszyfrować. Zrób analizę błędów jakie mogłaś popełniać w swoim związku i przez co najczęściej dochodziło do kłótni między wami. Powinnaś pomyśleć nad wszystkimi sytuacjami, które miały miejsce w ostatnim czasie. Z pewnością były sytuacje, które spowodowały, że oddaliliście się od siebie zbyt bardzo.

Faceci z natury mają coś w sobie, że ciągle pragną dążyć do spełnienia. Nie traktują oni poważnie związku, w którym nie czują się dobrze. Jeżeli przestaną czuć się dobrze w związku, będą chcieli definitywnie go zakończyć. Często jest tak, że mężczyźni tracą zainteresowanie kobietami, które popełniają wiele błędów i nie wyrażają skruchy i chęci poprawy. Koniec związku nie zawsze musi oznaczać, że on przestał Cię kochać, ponieważ najczęściej jest tak, że Twój ex stracił po prostu zainteresowanie Twoją osobą.

4. Zadbaj o siebie

Powszechnie wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i nie ma co tego podważać. Kobieta musi na siebie zwracać uwagę i musi im się podobać. Koniecznym było by, żeby przypomnieć Twojemu byłemu partnerowi, jak bardzo jesteś atrakcyjną kobietą. Zadbaj więc o siebie, tak by na Twój widok pomyślał sobie „głupi byłem, że zostawiłem taką piękność”. Jak można tego dokonać? Zadbaj o swój wizerunek udając się do fryzjera, kosmetyczki czy na siłownie poprawić swoją sylwetkę. Dobrym pomysłem jest sprawić sobie nowe ubrania, które sprawią, że staniesz się jeszcze bardziej wyzywająca. Pomyśl sobie, który mężczyzna oparł by się seksownej, wystrzałowej damie?

5. Odbudowywanie relacji

Po tym jak już ochłoniesz, przeanalizujesz swoje zachowania, możemy zacząć etap, w którym będziesz odbudowywać nową, lepszą relację. Jest to czas, w którym należy powoli odnawiać kontakt z Twoim byłym facetem. Pamiętaj, że na tym etapie musisz być ostrożna, ponieważ zbyt szybkie próby odnowienia relacji spowodują, że partner się zrazi. Wystarczy krótki SMS z zapytaniem „Co u Ciebie słychać?”. Jeśli Ci odpisze to bardzo dobry znak, ponieważ nie jesteś już mu obojętna.

Pamiętaj, że nic na siłę, ponieważ nie możesz robić dla kogoś stu rzeczy, gdy ta osoba nie robi ani jednej. Więc nie staraj się zbyt bardzo, ponieważ odrzuci to Twojego byłego faceta. Zachowuj się spokojnie, spontanicznie i przede wszystkim.. bądź pełna energii, niech facet wie, że Twój świat się nie zawalił. Pamiętaj, że szacunek do Twojej własnej osoby jest najważniejszy i nie można go w żaden sposób zatracić! Z czasem, kiedy poczujesz, że Twój były facet nie ignoruje Cię, zaproponuj mu spotkanie na kawę, byście mogli porozmawiać.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co to jest Friendzone

6. Odpowiednie emocje

Podczas pierwszego spotkania od dłuższego czasu, na pewno będą Tobą targać emocje dlatego ważne jest, aby odpowiednio wcześniej się przygotować. Ubierz się w ciuch, w którym wyglądasz i czujesz się najlepiej. Może Twój były facet lubił krótkie sukienki? Załóż ją i czuj się jak najseksowniejsza kobieta na świecie. Pamiętaj, aby w tym wszystkim zachować klasę, opanowanie a przede wszystkim elegancję! Zbyt wyzywający strój i zachowanie może go odtrącić, ponieważ pomyśli, że chcesz go w ten sposób zdobyć.

Zachowuj się naturalnie, spontanicznie i elegancko, ponieważ jest to Twoja droga do jego serca. Nie okazuj mu w żaden sposób, że chciałabyś do niego wrócić, ponieważ może go to zniechęcić do Twojej osoby. W tym wszystkim należy zachować odpowiedni dystans tak, żeby Twój były facet mógł odczuć brak Twej osoby.

jak odzyskać faceta po zdradzie

Jak odzyskać faceta po zdradzie?

Powrót do byłego po zdradzie jest znacznie trudniejszy. Zdrada to coś czego należy unikać za wszelką cenę, jeśli chce się stworzyć szczęśliwy związek. Jest to niewątpliwie sytuacja kryzysowa, której na pewno wolałabyś uniknąć. W sytuacji kiedy dojdzie do zdrady, na pewno potrzeba czasu i cierpliwości by dać ochłonąć negatywnym emocjom. Kluczowa w tym wypadku jest rozmowa, która powinna wyjaśnić dlaczego doszło do takiego precedensu. Jeżeli żałujesz popełnionego czynu to dobry znak, ponieważ jest iskierka nadziei, że chłopak Ci wybaczy.

Odzyskanie mężczyzny po zdradzie to proces, który polega na otrzymaniu przebaczenia, odbudowania zaufania oraz dawnych relacji. Jest to proces długi, wymagający pracy, zaangażowania i wysiłku by odzyskać chłopaka, którego wcześniej zdradziłaś.

jak odzyskać ukochanego ebook okladka


JAK ODZYSKAĆ UKOCHANEGO?

Nie trać nadziei na miłość!
Krok po kroku odkryj skuteczne strategie, które pomogą Ci rozpalić związek na nowo. Poznaj sprawdzone techniki i triki, by odzyskać związek.

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

Jak odzyskać faceta, którego się zraniło?

Czasem bywa tak, że ranimy kogoś mimo tego, że tego nie chcemy robić. Jeśli chcesz odzyskać faceta, którego wcześniej zraniłaś, musisz znać i zrozumieć powody, przez które on poczuł się urażony.

Nie poświęcałaś mu wystarczająco dużo uwagi? Nadszarpnęłaś jego zaufanie?

W każdym przypadku znajdziemy powód, przez który doszło do rozstania między wami. Warto porozmawiać o tym co się wydarzyło i wyciągnąć obu wspólne wnioski, które zażegnają kryzys w związku. Tylko formą rozmowy dojdziecie do porozumienia i zbliżycie się do wspólnego powrotu uczuć.

Jak odzyskać faceta, którego się zraniło

Podsumowanie

Dziękuje za wytrwanie do końca tego wpisu o tym, jak odzyskać faceta. Bierz się do roboty już teraz i nie pozwól mu odejść, ponieważ będziesz żałować tej decyzji.

Pamiętaj, że jeśli odzyskasz swojego faceta, łatwo również można go stracić, dlatego nigdy nie działaj pod wpływem emocji. Zawsze staraj się pomyśleć i zastanowić dwa razy zanim coś zrobisz lub powiesz. Musisz wiedzieć, że wasza relacja po powrocie w głównej mierze będzie zależeć od Ciebie, więc warto pracować cały czas nad sobą, by tworzyć szczęśliwy związek.

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 103

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 23 maja, 2023
Close Search Window
Close