Written by 7:44 am Sztuka podrywu i uwodzenia

O czym i jak pisać z dziewczyną, aby rozmowa się udała? Przykładowe rozmowy

jak zacząć rozmowę
4.9
(55)

Zastanawiasz się jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną? Posiadanie numeru telefonu dziewczyny to świetna sprawa, ale dobrze było by wiedzieć jak zaangażować ją w rozmowę i wzbudzić jej zainteresowanie.

Dzięki wiadomościom tekstowym możesz przełamać lody i wzbudzić ciekawość swojej wybranki. Zamiast zwykłego „cześć”, możesz zadać jej interesujące pytanie, które wywoła ciekawą odpowiedź. Kobieta, z którą piszesz nie musi być wcale trudna do flirtowania czy pisania SMS-ów. Dzięki liście starterów konwersacyjnych i najlepszym rekomendacjom jednego z naszych doświadczonych trenerów randkowych, przeprowadzimy Cię przez cały proces kontaktowania się z kobietą, która Ci się podoba.

MUSISZ SPRAWDZIĆ ➡ Jak poznać dziewczynę?

O czym pisać z dziewczyną, aby wzbudzić jej zainteresowanie?

Pytanie „o czym rozmawiać z dziewczyną?” wydaje się banalne, a nawet bezsensowne ale uważam, że takie nie jest. Z pewnością stres wynikający z chęci wypadnięcia jak najlepiej dla drugiej osoby jest sprawą normalną. Nikt nie chce by wspólna rozmowa się nie kleiła oraz żeby wiało nudą. Milczenie nie jest takie proste i bywa krępujące, tym bardziej na początku znajomości.

Oto kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno w przypadku zwykłej pogawędki na Messengerze, wiadomości z nowo poznaną kobietą, czy po prostu zwykłej luźnej rozmowy z koleżanką.

1. Zadaj pytanie, które ma wiele możliwych odpowiedzi.

Zadawanie pytań jest bardziej skuteczną techniką inicjowania rozmowy niż zwykłe przywitanie się. W większości przypadków pytania otwarte są lepsze od pytań typu „tak lub nie”, ponieważ pozwalają na rozwinięcie danego tematu. Możesz rozpocząć rozmowę prostym „Jak się dzisiaj masz?” lub bardziej rozbudowanym pytaniem. Uwzględnij w pytaniu kontekst, aby wydawało się ono bardziej naturalne. Oto kilka przykładów z życia wziętych:

„Czy ty też nie możesz się doczekać zadania domowego z angielskiego?”.

„Czy jest coś, czego zawsze pragnąłeś?”.

„Jaki jest najdziwniejszy sen, jaki kiedykolwiek miałaś?”

„Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?”

„Zamierzam stworzyć listę najwspanialszych filmów wszech czasów. Który z poniższych filmów jest Twoim ulubionym filmem wszech czasów?”.

Jeśli chcesz wiedzieć jak prowadzić rozmowę i nie zanudzać żadnej dziewczyny koniecznie pobierz mój poradnik, w którym wszystko zostało opisane jasno i zwięźle.

2. Opisz swoją sytuację i zapytaj, czy ma jakieś rekomendacje.

Jeśli poprosisz o polecenie, poczuje się ona bardziej doceniona. W międzyczasie lepiej poznasz jej osobiste preferencje. Rób notatki z tego, co mówi, abyś mógł później ponownie poruszyć temat jej hobby. Inspiracją do pierwszej randki mogą być jej sugestie dotyczące restauracji, barów i gier wideo.

Przykłady:

Wyjaśniasz: „Szukam czegoś do przeczytania”.

„Pomóż mi odkryć nową muzykę do słuchania. Jakie masz sugestie?”.

„Która restauracja serwuje najlepsze jedzenie według Ciebie?”.

Sprawdź i dowiedz się jak powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba!

3. Należy rozmawiać o jej zainteresowaniach i rozrywkach.

Jest bardziej prawdopodobne, że uzyskasz odpowiedź od niej, jeśli poruszysz tematy, które ją interesują. Jeśli wiesz, że lubi jakąś piosenkę, program telewizyjny lub film, powiedz o tym! Wspomnij o jej ulubionym programie telewizyjnym lub muzyce i poproś o polecenie najbardziej aktualnego odcinka. Możesz pokazać, że zależy Ci na niej, przypominając o jej upodobaniach, a jeszcze lepiej – budując wspólny język.

Przykłady:

„Czy jesteś fanką zespołu „…” ? Niedawno odkryłem ich nowy album. Który z nich wolisz?”.

„Natknąłem się na Instagramie na zdjęcie rafy koralowej, którym się podzieliłaś. Możesz więcej o tym opowiedzieć?”.

„Gdybyś musiała wybrać między tym, czy już nigdy nie zagrasz w koszykówkę lub piłkę siatkową, co byś wybrała?”.

o czym pisać z dziewczyną

4. Można to osiągnąć, wysyłając jej e-mailem zabawny GIF, zdjęcie lub mem.

Włączcie elementy wizualne, aby podtrzymać dyskusję. Wykorzystując pomoce wizualne, takie jak zdjęcia i filmy, możesz na różne sposoby przerwać monotonię rozmowy. Być może wyślesz jej coś fajnego, co zaobserwowałeś wcześniej w ciągu dnia, albo humorystyczny mem, który na pewno jej się spodoba.

Gdy napiszesz jej SMS-a o treści „Nigdy nie zgadniesz, czego dziś byłem świadkiem”, załącz zdjęcie dziwnie zachowującego się znajomego lub zapierającego dech w piersiach zachodu słońca.

Wyślij jej GIF-a z uwagą: „Myślałem, że jesteś urocza, ale ten GIF jest jeszcze bardziej uroczy”.

Czy jest coś, co chciałabyś, aby było inne? Wyślij jej piosenkę i dołącz zdanie: „To sprawiło, że o Tobie pomyślałem”, jeśli się już trochę zdążyliście poznać.

Pytanie brzmi: „Czy widziałaś to wcześniej?”. Jeśli nie znasz jej jeszcze wystarczająco dobrze, wyślij jej link do zwiastuna filmowego lub teledysku zespołu, który w danym momencie podziwiasz.

5. Wypowiedz się odpowiednio wcześnie.

Nadchodzące wydarzenie może pomóc Ci uniknąć zbytniej fragmentaryczności Twojego tekstu. Jeśli obawiasz się, że Twój tekst będzie brzmiał chaotycznie lub zbyt entuzjastycznie, zastosuj tę strategię. Wspomnij o najnowszym singlu znanego zespołu, wspomnij o zbliżającym się sprawdzianie z matematyki.

„Czy wybierasz się na dzisiejszy mecz/wykonanie/taniec?” to rozsądne pytanie. Jeśli denerwujesz się przed pierwszą randką, możesz też zapytać ją, czy wolałaby pójść z Tobą, czy z grupą przyjaciół.

jakie pytania zadać dziewczynie

6. Używaj symboli zawierających emoji

Emotikony są przydatne w przekazywaniu pewnego emocjonalnego tonu w wiadomościach tekstowych. Powinny one jednak być jak najmniej skomplikowane, aby uniknąć powstawania bardzo dużych lub nieprecyzyjnych gestów.

Wysyłanie całej masy emotikonów i pytanie o to, co one przedstawiają, może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie rozmowy.

7. Umów się na spotkanie

Istnieje możliwość poproszenia o randkę przez SMS. Z drugiej strony, osobista rozmowa wznosi rozmowę na wyższy poziom, niż może to zrobić komunikacja tekstowa. Kiedy jesteś gotowy, prawdziwe spotkanie w czterech kątach, czy to przypadkowe i niewiążące, czy też grupowy wypad do miasta, może przenieść Cię na wyższy poziom.

„Czy chciałabyś dołączyć do mnie jutro na siłowni?”

„Czy masz jakieś plany na spotkanie w ten weekend?”.

8. Jednorazowo wysyłaj jedną wiadomość SMS.

Wysyłanie grupowych wiadomości tekstowych może wydawać się nieco nieprzyjemne. Skuteczną metodą jest czekanie na odpowiedź w odpowiednim momencie. Daj jej czas na odpowiedź, gdy odpowiadasz na jedno z jej pytań.

Nie wysyłaj kilku wiadomości tekstowych jedna po drugiej, ponieważ może to irytować osobę, z którą aktualnie rozmawiasz. Nikt z pewnością nie lubi, gdy ich telefon pika co sekundę.

co napisać do dziewczyny

Jak napisać do dziewczyny po raz pierwszy?

Pamiętaj, że jest to najbardziej krytyczny moment. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się, jak napisać do dziewczyny po raz pierwszy. Będziesz musiał wzbudzić jej zainteresowanie „interesującym początkiem„. Jeśli ona Cię nie zna, to zwykłe przywitanie się lub wysłanie buźki nie wzbudzi jej zainteresowania.

Czy chcesz wiedzieć, jak pisać SMS-y do konkretnej kobiety? Jest wiele przykładów, ale nie istnieje jedna uniwersalna metoda. Nie ma powodu do paniki, ponieważ kobietę można uwieść na wiele sposobów. Jeśli piszesz do dziewczyny SMS’a, upewnij się, że Twoja wiadomość jest odpowiednia dla jej wieku i płci.

Po prostu wspomnij w swojej odpowiedzi o czymś z jej profilu lub o jakimś elemencie jej zdjęcia, a następnie zakończ ją pytaniem i gotowe! Dziewczyna zrozumie, że nie jest to wiadomość, którą dostaje od wszystkich. Weź pod uwagę następujący przykład: „Czy to zdjęcie z Majorki? Uwielbiam to miejsce!? To miejsce, do którego mógłbym wracać co rok.

Czego unikać podczas pisania z dziewczyną

Osoby płci przeciwnej mogą rozmawiać na wiele tematów. Istnieje kilka tematów, których nigdy nie powinieneś poruszać z kobietą osobiście, na Facebooku czy przez SMS.

Możliwe jest prowadzenie rozmowy z więcej niż jedną osobą. Pisanie z drugą osobą to nie jest czas na autopromocję. Jeśli skupisz się wyłącznie na własnych potrzebach i pragnieniach, związek lub randka szybko się zakończą. Chwalenie się swoimi umiejętnościami sportowymi lub kontaktami z szefem i byciem gwiazdą, jest oznaką arogancji. Pokaż, że zależy Ci na czymś innym niż tylko na własnym interesie. Ta zasada obowiązuje oczywiście także w drugą stronę. Zastanów się, czy chcesz utrzymać przyjaźń z kobietą, która ciągle mówi o sobie, nie pozwala Ci nic powiedzieć i chwali się swoimi osiągnięciami.

Skuteczna komunikacja wymaga zarówno mówienia, jak i słuchania. Nie wystarczy dobry temat do dyskusji, który spodoba się obu stronom. Pokaż, że zwracasz na nią uwagę. Zwróć też uwagę na to, co ma do powiedzenia. Kiedy komunikujesz się twarzą w twarz, patrz rozmówcy w oczy. Nie bój się odpowiadać na to, co mówi np. gdy rozmawiasz z nią na czacie na Facebooku.

Najważniejsze jest, aby pozostać wiernym sobie. Nigdy nie przybieraj fałszywego wizerunku. Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Dlatego należy być sobą, żeby w przyszłości znaleźć partnerkę, z którą będziemy mieli wspólny „vibe”.

jak pisać z dziewczyną

Lista uniwersalnych pytań, które możesz zadać dziewczynie

Flirt dla większości osób nie jest drugą naturą. Wiele osób siada i naprawdę intensywnie myśli o tym, co będzie idealną rzeczą do powiedzenia dziewczynie, która mu się podoba.

Czy ta wiadomość jest za długa? Może to dziwne, że patrzę jej w oczy? Wyglądam na osobę szczerą, kiedy mówię jej, że lubię jej torebkę? Oto kilka uniwersalnych pytań, które można wykorzystać jako początek rozmowy z każdą dziewczyną.

 1. Jakie jest jedno z najfajniejszych wspomnień z dzieciństwa?
 2. Jaki jest twój ulubiony film lub serial?
 3. Co najbardziej lubisz w mieście?
 4. Jakie są Twoje zainteresowania?
 5. Dokąd chciałabyś pojechać w przyszłości?
 6. Jaki jest twój ulubiony artysta muzyczny lub zespół?
 7. Wolałbyś mieć dużo pieniędzy czy znaleźć prawdziwą miłość?
 8. Jakie jest Twoje ulubione jedzenie wszech-czasów?
 9. Czy jesteś porannym ptaszkiem czy nocną sową?
 10. Gdzie widzisz siebie za pięć lat?
 11. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?
 12. Jaka jest najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałaś?
 13. Czego najbardziej żałujesz?
 14. Jaka jest Twoja wymarzona praca?
 15. Jaki jest twój ulubiony kolor?
 16. Gdybyś była smakiem lodów, jaki to był by smak?
 17. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
 18. Jakie było Twoje pierwsze wrażenie o mnie jak mnie zobaczyłaś?
 19. Co robisz, aby się pocieszyć?
 20. Co najbardziej lubisz robić, gdy jesteś sama?

Jeśli dziewczyna nie odpowie od razu, bądź cierpliwy. Nie wysyłaj jej SMS-a ze znakiem zapytania, aby zobaczyć, co kombinuje. Nie pisz jej co minutę i nie oczekuj, że odpowie. Pamiętaj, że nie jesteś sam.

Jeśli chodzi o rozmowy, zwróć uwagę na to, jak długo one trwają. Gdy są długie, trwają nawet godzinami, są szanse, że ona cię polubi! Jeśli się nad tym zastanowisz, im więcej czasu spędza z tobą na rozmowie, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie tobą zainteresowana.

A to dlatego, że kiedy jesteśmy kimś zainteresowani, chcemy wiedzieć o nim wszystko. Chcemy usłyszeć ich historie i przemyślenia na różne tematy. Im więcej o kimś wiemy, tym bardziej możemy się nim zainteresować.

Jeśli chcesz poznać więcej sposobów i poznać algorytm, dzięki któremu nie oprze ci się żadna dziewczyna koniecznie zajrzyj po zaawansowaną wersję mojego poradnika, w którym wszystko zostało opisane w sposób czytelny i zrozumiały, nawet dla amatora.

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 55

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 9 listopada, 2022
Close Search Window
Close