O czym i jak pisać z dziewczyną, aby rozmowa się udała? Przykładowe rozmowy

Zastanawiasz się jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną? Posiadanie numeru telefonu dziewczyny to świetna sprawa, ale dobrze było by wiedzieć jak zaangażować ją w rozmowę i wzbudzić jej zainteresowanie.
Dzięki wiadomościom tekstowym możesz przełamać lody i wzbudzić ciekawość swojej wybranki. Zamiast zwykłego „cześć”, możesz zadać jej interesujące pytanie, które wywoła ciekawą odpowiedź. Kobieta nie musi być trudna do flirtowania czy pisania SMS-ów. Dzięki liście starterów konwersacyjnych i najlepszym rekomendacjom jednego z naszych doświadczonych trenerów randkowych, przeprowadzimy Cię przez cały proces kontaktowania się z kobietą, która Ci się podoba.

MUSISZ SPRAWDZIĆ ➡ Jak poznać dziewczynę?

O czym pisać z dziewczyną, aby wzbudzić jej zainteresowanie?

Pytanie „o czym rozmawiać z dziewczyną?” wydaje się banalne, a nawet bezsensowne ale uważam, że takie nie jest. Z pewnością stres wynikający z chęci wypadnięcia jak najlepiej dla drugiej osoby jest sprawą normalną. Nikt nie chce by wspólna rozmowa się nie kleiła oraz żeby wiało nudą. Milczenie nie jest takie proste i bywa krępujące, tym bardziej na początku znajomości.

Oto kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno w przypadku zwykłej pogawędki na Messengerze, wiadomości z nowo poznaną kobietą jak czy po prostu zwykłej luźnej rozmowy z koleżanką.

1. Zadaj pytanie, które ma wiele możliwych odpowiedzi.

Zadawanie pytań jest bardziej skuteczną techniką inicjowania rozmowy niż zwykłe przywitanie się. W większości przypadków pytania otwarte są lepsze od pytań typu „tak lub nie”, ponieważ pozwalają na rozwinięcie tematu. [Możesz rozpocząć rozmowę prostym „Jak się dzisiaj masz?” lub bardziej rozbudowanym pytaniem. Uwzględnij w pytaniu kontekst, aby wydawało się ono bardziej naturalne. Oto kilka przykładów z życia wziętych:

„Czy nie możesz się doczekać zadania domowego z angielskiego? Mój obecny stan umysłu jest taki, jak wspomniałem powyżej”.

„Czy jest coś, czego zawsze pragnąłeś?”.

„Zamierzam stworzyć listę najwspanialszych filmów wszech czasów. Który z poniższych filmów jest Twoim ulubionym filmem wszech czasów?”.

podryw


JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ

Dowiedz się jak poderwać i uwieść nawet najbardziej niedostępne dziewczyny. Sprawdź jak i o czym rozmawiać z kobietami.

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

2. Opisz swoją sytuację i zapytaj, czy ma jakieś rekomendacje.

Jeśli poprosisz o polecenie, poczuje się ona bardziej doceniona. W międzyczasie lepiej poznasz jej osobiste preferencje. Rób notatki z tego, co mówi, abyś mógł później ponownie poruszyć temat jej hobby. Inspiracją do pierwszej randki mogą być jej sugestie dotyczące restauracji, barów i gier wideo.

Przykłady:

Wyjaśniasz: „Szukam czegoś do przeczytania”.

„Pomóż mi odkryć nową muzykę do słuchania. Jakie masz sugestie?”.

„Która restauracja serwuje najlepsze jedzenie według Ciebie?”.

Sprawdź i dowiedz się jak powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba!

3. Należy rozmawiać o jej zainteresowaniach i rozrywkach.

Jest bardziej prawdopodobne, że uzyskasz odpowiedź od niej, jeśli poruszysz tematy, które ją interesują. Jeśli wiesz, że lubi jakąś piosenkę, program telewizyjny lub film, powiedz o tym! Wspomnij o jej ulubionym programie telewizyjnym lub muzyce i poproś o polecenie najbardziej aktualnego odcinka. Możesz pokazać, że zależy Ci na niej, przypominając o jej upodobaniach, a jeszcze lepiej – budując wspólny język.

Przykłady:

„Czy jesteś fanką zespołu „…” ? Niedawno odkryłem ich nowy album. Który z nich wolisz?”.

„Natknąłem się na Instagramie na zdjęcie rafy koralowej, którym się podzieliłaś. Możesz więcej o tym opowiedzieć?”.

„Gdybyś musiała wybrać między tym, czy już nigdy nie zagrasz w koszykówkę lub piłkę siatkową, co byś wybrała?”.

o czym pisać z dziewczyną

4. Można to osiągnąć, wysyłając jej e-mailem zabawny GIF, zdjęcie lub meme.

Włączcie elementy wizualne, aby podtrzymać dyskusję. Wykorzystując pomoce wizualne, takie jak zdjęcia i filmy, możesz na różne sposoby przerwać monotonię rozmowy. Być może wyślesz jej coś fajnego, co zaobserwowałeś wcześniej w ciągu dnia, albo humorystyczny mem, który na pewno jej się spodoba.

Gdy napiszesz jej SMS-a o treści „Nigdy nie zgadniesz, czego dziś byłem świadkiem”, załącz zdjęcie dziwnie zachowującego się znajomego lub zapierającego dech w piersiach zachodu słońca.

Wyślij jej GIF-a z uwagą: „Myślałem, że jesteś urocza, ale ten GIF jest jeszcze bardziej uroczy”.

Czy jest coś, co chciałbyś, aby było inne? Wyślij jej piosenkę i dołącz zdanie: „To sprawiło, że o Tobie pomyślałem”, jeśli się znacie.

Pytanie brzmi: „Czy widziałeś to wcześniej?”. Jeśli nie znasz jej jeszcze wystarczająco dobrze, wyślij jej link do zwiastuna filmowego lub teledysku zespołu, który w danym momencie podziwiasz.

5. Wypowiedz się odpowiednio wcześnie.

Nadchodzące wydarzenie może pomóc Ci uniknąć zbytniej fragmentaryczności Twojego tekstu. Jeśli obawiasz się, że Twój tekst będzie brzmiał chaotycznie lub zbyt entuzjastycznie, zastosuj tę strategię. Wspomnij o najnowszym singlu znanego zespołu, wspomnij o zbliżającym się sprawdzianie z matematyki.

„Czy wybierasz się na dzisiejszy mecz/wykonanie/taniec?” to rozsądne pytanie. Jeśli denerwujesz się przed pierwszą randką, możesz też zapytać ją, czy wolałaby pójść z Tobą, czy z grupą przyjaciół.

jakie pytania zadać dziewczynie

6. Używaj symboli zawierających emoji

Emotikony są przydatne w przekazywaniu pewnego emocjonalnego tonu w wiadomościach tekstowych. Powinny one jednak być jak najmniej skomplikowane, aby uniknąć powstawania bardzo dużych lub nieprecyzyjnych gestów.

Wysyłanie całej masy emotikonów i pytanie o to, co one przedstawiają, może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie rozmowy.

7. Umów się na spotkanie

Istnieje możliwość poproszenia o randkę przez SMS. Z drugiej strony, osobista rozmowa wznosi rozmowę na wyższy poziom, niż może to zrobić komunikacja tekstowa. Kiedy jesteś gotowy, prawdziwe spotkanie w czterech kątach, czy to przypadkowe i niewiążące, czy też grupowy wypad do miasta, może przenieść Cię na wyższy poziom.

„Czy chciałabyś dołączyć do mnie jutro na siłowni?”

„Czy masz jakieś plany na spotkanie w ten weekend?”.

8. Jednorazowo wysyłaj jedną wiadomość SMS.

Wysyłanie grupowych wiadomości tekstowych może wydawać się nieco nieprzyjemne. Skuteczną metodą jest czekanie na odpowiedź w odpowiednim momencie. Daj jej czas na odpowiedź, gdy odpowiadasz na jedno z jej pytań.

Nie wysyłaj kilku wiadomości tekstowych jedna po drugiej, ponieważ może to irytować osobę, z którą aktualnie rozmawiasz. Nikt z pewnością nie lubi, gdy ich telefon pika co sekundę.

co napisać do dziewczyny

Jak napisać do dziewczyny po raz pierwszy?

Pamiętaj, że jest to najbardziej krytyczny moment. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się, jak napisać do dziewczyny po raz pierwszy. Będziesz musiał wzbudzić jej zainteresowanie „interesującym początkiem„. Jeśli ona Cię nie zna, to zwykłe przywitanie się lub wysłanie buźki nie wzbudzi jej zainteresowania.

Czy chcesz wiedzieć, jak pisać SMS-y do konkretnej kobiety? Jest wiele przykładów, ale nie istnieje jedna uniwersalna metoda. Nie ma powodu do paniki, ponieważ kobietę można uwieść na wiele sposobów. Jeśli piszesz do dziewczyny SMS’a, upewnij się, że Twoja wiadomość jest odpowiednia dla jej wieku i płci.

Po prostu wspomnij w swojej odpowiedzi o czymś z jej profilu lub o jakimś elemencie ich zdjęcia, a następnie zakończ ją pytaniem i gotowe! Dziewczyna zrozumie, że nie jest to wiadomość, która dotyczy wszystkich. Weź pod uwagę następujący przykład: „Czy to zdjęcie z Majorki? Uwielbiam to miejsce!? To miejsce, do którego mógłbym wracać co rok.

podryw


JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ

Dowiedz się jak poderwać i uwieść nawet najbardziej niedostępne dziewczyny. Sprawdź jak i o czym rozmawiać z kobietami.

Rating: 5 out of 5.

POBIERZ E-BOOK!

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SPRAWDZONE METODY!

Czego unikać podczas pisania z dziewczyną

Osoby płci przeciwnej mogą rozmawiać na wiele tematów. Istnieje kilka tematów, których nigdy nie powinieneś poruszać z kobietą osobiście, na Facebooku czy przez SMS.

Możliwe jest prowadzenie rozmowy z więcej niż jedną osobą. Pisanie z drugą osobą to nie jest czas na autopromocję. Jeśli skupisz się wyłącznie na własnych potrzebach i pragnieniach, związek lub randka szybko się zakończą. Chwalenie się swoimi umiejętnościami sportowymi lub kontaktami z szefem, a nie byciem gwiazdą, jest oznaką arogancji. Pokaż, że zależy Ci na czymś innym niż tylko na własnym interesie. Ta zasada obowiązuje oczywiście także w drugą stronę. Zastanów się, czy chcesz utrzymać przyjaźń z kobietą, która ciągle mówi o sobie, nie pozwala Ci nic powiedzieć i chwali się swoimi osiągnięciami.

Skuteczna komunikacja wymaga zarówno mówienia, jak i słuchania. Nie wystarczy dobry temat do dyskusji, który spodoba się obu stronom. Pokaż, że zwracasz na nią uwagę. Zwróć uwagę na to, co ma do powiedzenia. Kiedy komunikujesz się twarzą w twarz, patrz rozmówcy w oczy. Nie bój się odpowiadać na to, co mówi, gdy rozmawiasz z nią na czacie na Facebooku.

Najważniejsze jest, aby pozostać wiernym sobie. Nigdy nie przybieraj fałszywego wizerunku. Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Dlatego należy być sobą, żeby w przyszłości znaleźć partnerkę, z którą będziemy mieli wspólny „vibe”.

jak pisać z dziewczyną
4.9/5 - (53 votes)

Dodaj komentarz