Written by 11:03 am Sztuka podrywu i uwodzenia, Związki i relacje

Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba? Sprawdzone sposoby.

Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba
4.8
(38)

Czy paraliżuje Cię strach przed odrzuceniem przez kobietę, gdy się do niej zbliżasz? Być może od dawna myślisz o tym, by powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba. Zdaję sobie sprawę, że na początku może to być onieśmielające, ale warto! Pomogę Ci zbudować pewność siebie i poprawić swoje umiejętności, abyś w końcu mógł wykonać ten krok. Jak podejść do kobiety i wyrazić swoje uczucia do niej, nie narażając się na odrzucenie. Teraz możesz to zrobić!

Nawet gdy nie ma jej w pobliżu, nie możesz przestać o niej myśleć. Być może wydaje Ci się, że jest ona bardzo pociągająca i przez to onieśmiela Cię paraliżujący strach. Nawet jeśli wygląda to na prostą czynność, to może być skomplikowane dla kogoś, kto nie ma doświadczenia. Możesz wyrazić swoje uczucia na wiele sposobów, aby dowiedzieć się, czy ona Cię lubi i odwzajemnia Twoje uczucia.

Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba?

Zakochałeś się w dziewczynie i chciałbyś jej powiedzieć o tym? Możesz ją rozśmieszyć lub skomplementować jej strój. Im więcej komplementów będziesz jej przekazywał tym lepiej będziesz przygotowany do tego, by powiedzieć jej, że Ci się podoba.
Warto pamiętać kilka zdań, które pomogą Ci skomplementować swoją wybrankę np. „Kiedy byłem na spacerze, wpadł mi w oko piękny kwiat róży, który przypomniał mi o Tobie.” lub „Masz najwspanialszy uśmiech, jaki kiedykolwiek widziałem.”
Zwróć uwagę na jej reakcję na te komplementy. Jeśli jednocześnie uśmiecha się i chichocze, to jest to fantastyczna wiadomość dla Ciebie!

Sprawdź ten post jeśli nie wiesz o czym pisać z dziewczyną!

1. Opracuj harmonogram wykonania zadania.

To da Ci motywację do dalszego działania. Zastanów się nad ustaleniem limitu czasu na wyrażenie swojej sympatii do niej. Niemniej jednak powinno to nastąpić co najmniej w ciągu najbliższych dwóch tygodni. [Zapisz to w kalendarzu lub ustaw przypomnienie w telefonie, aby mieć pewność, że dotrzymasz swojego zobowiązania.]

2. Uwierz we własne możliwości.

Cały czas przypominaj sobie o swojej wspaniałości, aby podnieść swoją samoocenę. Sporządź listę zadań lub po prostu powiedz coś na głos. Nie musisz być arogancki, ale możesz powiedzieć coś w stylu: „Dziś będzie cudownie”.
Cokolwiek się stanie, przyjaźń jest nie do złamania.

3. Powiedz to osobiście

Powinieneś podejść do niej, gdy nie jest zajęta. Jeśli jesteście przyjaciółmi, możesz to zrobić w cztery oczy. Jeśli jej nie znasz, spróbuj podejść do niej, gdy jest sama w szkole lub pracy. Nie musisz być zupełnie sam, ale powinieneś zachować swoje opinie dla siebie. Umów się na spotkanie w pizzerii, w centrum handlowym lub na spacer po parku. Na przykład: „Hej, czy chcesz się dziś spotkać po szkole?”.
Organizując spotkanie, nie mów: „Muszę z tobą porozmawiać”, ponieważ może pomyśleć, że jesteś gotów powiedzieć coś raniącego.

4. Jeśli nie możesz się spotkać, wyślij jej SMS-a.

Może to być przydatne, jeśli jesteś nieśmiały lub mieszkasz w dużej odległości od siebie. Jest to mniej onieśmielające, ponieważ nie będziesz rozmawiał z nią osobiście. Pierwszym krokiem jest nawiązanie z nią swobodnej rozmowy za pomocą wiadomości tekstowych.
Możesz także prowadzić rozmowy telefoniczne lub wideo czat. Jeśli przekażesz jej swoje uczucia, możesz powiedzieć coś w stylu: „Rozumiem, że trudno mi to wyjaśnić przez SMS, ale tak naprawdę bardzo mi się podobasz.

5. Wyślij serdeczną wiadomość listem

Jeśli Ty i kobieta, którą kochasz, preferujecie konwencjonalną technikę zdobywania, możesz pisać do niej listy. Jak jesteś nieśmiały lub masz obawy, to jest to najlepszy sposób, aby wyrazić jej swoje uczucia.

Kiedy chcesz zachować prostotę i spokój lub jeśli dziewczyna, którą lubisz ceni sobie współczesne historie miłosne, to karteczki samoprzylepne są doskonałym rozwiązaniem. Ważne jest, aby wymyślić innowacyjny sposób eksponowania takich karteczek (np. poprzez systematyczne umieszczanie ich w różnych miejscach/ścianach; każda karteczka powinna dawać nowe wskazówki lub wiadomości.

6. Pozostań wierny swoim celom i poglądom.

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby przyciągnąć kobiety, jest bycie sobą. Nie zachowuj się jak ktoś, kim nie jesteś. Pamiętaj, że nawet jeśli Twoja kandydatka preferuje silniejszych mężczyzn lub mężczyzn, którzy ubierają się inaczej, nie powinieneś próbować przekonywać jej, że jest inaczej. Poza tym nie staraj się dopasowywać do preferencji jednej dziewczyny.

Gwarantuję, że odniesiesz znacznie większy sukces, jeśli będziesz zachowywać się i ubierać naturalnie i będziesz całkowicie wierny sobie.

Jak powiedzieć dziewczynie że się w niej zakochałem

Kiedy powiesz dziewczynie, że Ci się podoba pora przejść do następnego etapu.

Ponieważ jest to tak łatwe i proste, dziewczyna natychmiast to zrozumie. Jeśli rozmawialiście przez jakiś czas, zrób przerwę i spójrz jej w oczy. Powiedz jej: „Hej, naprawdę mi się podobasz”, a następnie poczekaj na jej reakcję, zanim przejdziesz dalej.

„Chciałem podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami”, „Chciałem dać Ci znać, że myślę o Tobie.. ” lub „Nie mam żadnych wątpliwości, że jesteś wspaniałą osobą” są również dopuszczalne.

1. Sprawdź, czy jej się podobasz.

Jeśli nie jesteś pewien, to jest to świetny sposób na sprawdzenie, co się dzieje. Jeśli nie jesteś pewien, nie bój się zapytać jej, czy wykazuje oznaki zainteresowania Tobą. Ponieważ ona może być zdenerwowana, powinieneś ją pocieszyć natychmiast po tym, jak odpowie na to pytanie.

Możesz na przykład powiedzieć: „Proszę powiedz mi, co myślisz o moim wyglądzie”. „Jak byś zareagowała, gdybym zapytał, czy ci się podobam?”. Możesz też zapytać: „Czy zechciałabyś mi powiedzieć, czy ci się podobam, czy nie?”.

2. Zaproś ją na kolację, aby wyrazić swoją wdzięczność i podziw dla niej.

Ustalcie sobie plan dnia i trzymajcie się go. Jeśli ona zgodzi się na więcej, uczyń ten wieczór „oficjalnym”.

„Bardzo się cieszę, że mogę być dzisiaj z tobą i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się z tobą moim entuzjazmem. Czy zechciałabyś dołączyć do mnie na kolacji w piątek, abym mógł zadać ci pytanie?”.

„W ten weekend będę uczestniczył w imprezie sportowej. Byłbym wdzięczny, gdybyś mogła mi towarzyszyć ze względu na naszą rozmowę”.

3. Rozważ wyjście poza poziom przyjaźni

Wyrażając swoje uczucia, sprecyzuj, co chcesz z nimi zrobić. Zamiast po prostu wyrażać swój podziw dla niej, możesz zapytać, czy byłaby zainteresowana umawianiem się z Tobą na randki (lub nawet zostaniem Twoją dziewczyną). Ważne pytanie brzmi:

„Czy myślałaś kiedyś o tym, żeby być kimś więcej niż przyjaciółkami?”.

„Czuję, że nadszedł czas, abyśmy rozwinęli naszą przyjaźń. Czy jest możliwe, abyśmy stali się kimś więcej niż tylko przyjaciółmi?”.

4. W końcu nadszedł czas, aby powiedzieć jej, że nie możesz przestać o niej myśleć.

Pokaż, jak bardzo cenisz sobie jej obecność w swoim życiu. Jeśli wasza chemia jest naprawdę silna, to jest to świetna opcja. Można też powiedzieć więcej komplementów, np:

„Kiedy o Tobie myślę, nie mogę się powstrzymać od uśmiechu. Mam dla Ciebie ogromny szacunek”.

„Nie jestem pewien dlaczego, ale twoje imię ciągle pojawia się w moich myślach. Chyba się w tobie zakochałem. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu”.

5. Powiedz jej, jaka jest wspaniała.

Pomoże Ci to wyjaśnić, dlaczego tak bardzo ją lubisz. Prawdopodobieństwo, że się zarumieni, jest pozytywnym wskaźnikiem. Kilka komplementów powinno wystarczyć. Użyj któregoś z poniższych zwrotów:

„Twój styl rozmowy sprawia, że czuję się tak, jakbyśmy znali się od lat. Jestem pewny, że cię bardzo lubię”.

Jak powiedzieć przyjaciółce że mi się podoba

6. Nie bój się mówić tego, co masz na myśli.

Procedura „owijania w bawełnę” jest jedną z tych, których nikt nie lubi. Tylko poprzez wyrażenie swoich uczuć dziewczyna może się dowiedzieć, że ją lubisz. Usuń wszelkie niejasności. Idealną praktyką jest szczerość. Bądź szczery wobec siebie. Dziewczyna będzie Ci o wiele bardziej wdzięczna i pełna szacunku.

7. Dowiedz się, co ona lubi robić.

Czy masz sentyment do dziewczyny, która lubi filmy z gatunku kryminał i ubiera się w czerwoną sukienkę? Dowiedz się, co ją uszczęśliwia, a potem działaj zgodnie z tym. Będzie bardziej zainteresowana, aby dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej i zapamięta Twój zwycięski gest.

8. Rozpocznij z nią rozmowę.

Zrób dobre wrażenie na kobiecie, o której marzysz. Umiesz z nią rozmawiać. Postaraj się postrzegać ją jako kogoś więcej niż tylko miłą buzię. Skomplementuj jej inteligencję, poczucie humoru i zaangażowanie w pracę, aby pokazać swój podziw dla tych cech. A jeśli wyrazisz prawdziwą troskę o nią jako osobę, wtedy najprawdopodobniej otworzy się do Ciebie.

Podsumowanie: Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba w subtelny sposób.

W niektórych przypadkach powiedzenie kobiecie, że Ci się podoba, na głos i wprost, jest najlepszą metodą.

Mówiąc prosto z serca, możesz zaimponować swojej sympatii i wyróżnić się z tłumu.

W związku z tym, że jest ona tak wspaniała i charakterystyczna, będziesz miał największe szanse na odwzajemnienie uczucia, jeśli podkreślisz wszystkie jej cechy i wyjaśnisz, dlaczego Cię pociąga, a także wszelkie wspólne zainteresowania i podobieństwa. Zanim zaczniesz mówić, zastanów się: „Co najgorszego może się stać, jeśli to powiem?”.

Bardzo ważne jest, abyś był bezpośredni i szczery w rozmowie z nią na temat wszystkich jej wspaniałych cech!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 38

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 27 października, 2022
Close Search Window
Close