Written by 2:39 pm Psychologia, Odzyskanie ex, Związki i relacje

Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła?

Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła
4.9
(51)

W końcu odkryłeś kobietę swoich marzeń, ale wiesz, że najlepiej będzie, jeśli poświęcicie trochę czasu na osobności. Możesz być zaniepokojony, że chemia zmniejszy się, jeśli nie będziecie widzieć się codziennie. Ale nie obawiaj się; istnieje wiele metod do Twojej dyspozycji, aby uczynić ją tylko dla Ciebie, nawet gdy jesteście oddzielnie. Musisz znaleźć równowagę między byciem zbyt łatwym i przylegającym, aby uzyskać i utrzymać jej zainteresowanie twoją osobą. Przejdź do dalszej części artykułu, jeśli chcesz wiedzieć jak sprawić, aby dziewczyna za Tobą tęskniła.

Jak sprawić, by dziewczyna tęskniła za tobą, gdy nie jesteś w pobliżu? Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć sposoby na zwiększenie jej chęci spędzenia czasu z tobą.

1. Ogranicz swój czas spędzony razem.

Nie spędzaj całego swojego wolnego czasu razem, jeśli chcesz, aby twoja dziewczyna tęskniła za tobą, gdy jesteś osobno. Powinieneś spędzać z nią czas wystarczająco długo, aby zdała sobie sprawę, jaką wyjątkową osobą jesteś, ale nie tak długo, że zaczyna brać cię za pewnik. Powinieneś podjąć wysiłek, aby odwiedzić ją raz lub dwa razy w tygodniu, ale nie powinieneś pozwolić jej zająć swój cały czas towarzyski.

  • Unikaj planowania kolejnej randki tuż po poprzedniej.
  • Aby się z Tobą spotkać, ona powinna się z Tobą wcześniej skoordynować. Powinieneś unikać sprawiania wrażenia, że jesteś dla niej całkowicie dostępny w każdej chwili.
  • Jeśli chcesz, aby ona naprawdę doceniała czas, który z Tobą spędza, a nie zmęczyła się Tobą, nie spędzaj z nią całego dnia. Możesz być tym zaskoczony, ale to wszystko jest częścią gry, którą musisz opracować, aby to zrozumieć.

2. Zrób sobie przerwę od telefonu co jakiś czas.

Aby nie sprawiać wrażenia, że nie masz nic lepszego do roboty niż rozmowa z dziewczyną, którą lubisz za każdym razem, gdy podnosisz telefon. Możesz przez kilka minut z nią porozmawiać, aby ustalić plany lub zobaczyć, jak sobie radzi, ale nie pozwól, aby rozmowa przeciągała się tak długo, że zabrakło Ci rzeczy do powiedzenia.

  • Nie rozmawiaj o każdym szczególe swoich myśli i uczuć i życia codziennego do niej przez telefon. Powinieneś odłożyć trochę na bok na osobiste spotkanie.
  • Mądrze inwestuj swój czas. Ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać czas, który z nią masz, rozśmieszając ją, po to żeby czuła się wyjątkowo i była oczarowana Twoją osobą, nawet jeśli jest to tylko kilka minut.
  • Unikaj bombardowania jej wiadomościami tekstowymi. Zamiast tego powinieneś po prostu zostawić ją zastanawiającą się co porabiasz w danej chwili.

Sprawdź również: Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu?

3. Nie rzucaj wszystkiego, żeby z nią porozmawiać.

Nie należy natychmiast opuszczać swojej obecnej aktywności, aby pójść i porozmawiać z nią. Nie możesz sprawić, że dziewczyna będzie za Tobą tęsknić, jeśli zawsze będziesz dla niej dostępny na zawołanie. Nie przerywaj codziennej rutyny tylko po to, aby napisać jej długą odpowiedź na jej wiadomość tekstową w sekundzie, gdy ją dostaniesz, chyba że naprawdę musisz. Zamiast tego poczekaj, a następnie skontaktuj się z nią ponownie. Jeśli ona do ciebie dzwoni, nie czuj się zobowiązany do odebrania telefonu natychmiast lub nawet po pierwszym dzwonku.

Dla kobiety, tęsknota za tobą jest mniej prawdopodobna, jeśli wie, że może dotrzeć do ciebie, kiedy tylko chce. Nawet jeśli zachowujesz się tak, jakby to była walka o spędzenie z tobą czasu, ona bardziej doceni ten wysiłek.

Oczywiście, nie powinieneś jej odmawiać, jeśli wydaje się nieszczęśliwa lub zaniepokojona i chce się z Tobą skomunikować tak szybko, jak to możliwe. Jeśli jednak dzwoni lub wysyła SMS-y jedynie po to, by zobaczyć, jak sobie radzisz, nie ma potrzeby, byś od razu się z nią kontaktował.

Co zrobić by dziewczyna znów mnie pokochała?

4. Podążaj dalej za własnymi pasjami.

Pozostanie w związku nie powinno wymagać rezygnacji ze wszystkiego, co przynosi ci radość. Powinieneś robić rzeczy, które lubisz wykonywać, jeśli chcesz, aby ona tęskniła za tobą, gdy nie jesteś w pobliżu. Zrób coś produktywnego, jak ćwiczenia na siłowni lub nauka języka. Upewnij się, że wie, co robisz, aby mogła docenić cię za coś więcej niż tylko romantyczne zainteresowania.

Musisz zobaczyć: Jak rozkochać i oczarować kobietę?

Jeśli masz pasje i cele w życiu, kobieta uzna cię za bardziej interesującego i bardziej cię doceni. Dodatkowo, jeśli będziesz ciągle pracował nad swoimi zainteresowaniami, będziesz miał dodatkowy materiał do rozmów z nią.

Kobieta będzie bardziej cenić czas spędzony z Tobą, jeśli zda sobie sprawę, że masz dużo zajęć w życiu osobistym.

5. Znajdź czas dla swoich przyjaciół.

Nawet jeśli twój związek dostarcza ci wiele satysfakcji, spędzanie czasu z kumplami jest niezbędne i żadna kobieta, którą lubisz lub spotykasz, nigdy ich nie zastąpi. Twoja dziewczyna może myśleć, że ma cię owiniętego wokół jej małego palca, jeśli nagle przestaniesz spędzać czas z przyjaciółmi na rzecz spędzania czasu z nią. Nie oznacza to jednak, że powinieneś całkowicie porzucić swoich przyjaciół na rzecz swojej dziewczyny.

Ona uzna, że jesteś kimś, z kim warto spędzać czas, jeśli dowie się, że masz licznych kumpli, na których ci zależy. Nie będzie tęsknić za tobą tak bardzo, jeśli pomyśli, że jesteś po prostu znudzony i czekasz na jej telefon, ponieważ nie masz nikogo innego do spędzenia czasu.

Dąż do znalezienia szczęśliwego środka między czasem spędzonym z nią, a czasem spędzonym z kumplami. Widywanie jej zbyt rzadko może sprawić, że poczuje się jakby nie była dla Ciebie ważna, natomiast zbyt regularne widywanie może spowodować, że straci zainteresowanie.

Spraw, by ona myślała o Tobie.

Spróbuj wejść do jej umysłu, gdy ona odpływa do snu. Chcesz, aby dziewczyna za Tobą tęskniła? Upewnij się, że myśli o Tobie tuż przed pójściem spać. To podświadomie zwiększy jej myśli o Tobie i jej tęsknotę za Tobą. Jeśli chcesz, aby rozmowa trwała wtedy, gdy ona idzie spać, spróbuj wysłać SMS-a lub zadzwonić do niej, aby się pożegnać. Ona będzie tęsknić za tobą bardziej, jeśli twój głos będzie ostatnią rzeczą, którą słyszy przed wyłączeniem się na noc.

1. Niech się zastanawia czy o niej myślisz.

Po wspaniałej randce, to jest w porządku, aby zadzwonić do niej, aby zobaczyć, co ona robi, ale nie powinieneś od razu mówić, jak bardzo ją lubisz. Powiedz, że miałeś wspaniały czas i planujesz odpocząć następnego dnia. Zdobądź ją, aby zakwestionować, czy myślisz o niej tak samo jak ona o tobie. W tym momencie będziesz trzymał ją w garści. Oczywiście możesz jej powiedzieć, jeśli następnego dnia wydarzy się coś, co sprawi, że będziesz o niej dużo myślał, ale staraj się nie robić z tego nawyku.


Nie bądź nieśmiały, jeśli ona powie, że myślała o tobie. Wyślij jej notatkę, aby dać jej znać, że była w twoim umyśle.

2. Daj jej kawałek siebie.

Daj jej trochę tego, kim jesteś. Zostaw dziewczynie coś, co sprawi, że będzie myśleć o tobie, jeśli chcesz, aby tęskniła za tobą. Może to być oprawione zdjęcie was dwojga na pierwszej randce na koncercie, twoja bluza z kapturem, która wciąż pachnie jak ty z poprzedniej nocy, lub uroczy miś. Jeśli ona ma ciągłe wizualne przypomnienie o czymś lub kimś innym, co sprawia, że myśli o tobie, jej potrzeba ciebie będzie tylko silniejsza.

Możesz zagwarantować, że ona będzie nadal myśleć o tobie z sentymentem, jeśli dasz jej coś swojego lub prezent.
Piękny pierścionek lub bransoletka, którą jej podarujesz, będzie w centrum jej uwagi, gdy tylko zdecyduje się ją założyć.

3. Oczaruj ją na odległość.

Posiadaj umiejętność oczarowania jej z daleka. Musisz utrzymać kobietę zaangażowaną w rozmowę, gdy jesteście osobno, aby chciała cię ponownie zobaczyć. Twój czas z nią, nawet jeśli jest to tylko dwadzieścia minut dziennie, powinien być dobrze spędzony. Umieść uśmiech na jej twarzy, opowiedz jej przezabawną historię o czymś dziwnym, co przydarzyło ci się tego dnia, i pokaż jej, jak bardzo ci zależy, pytając o nią i o jej dzień. Im więcej z tobą rozmawia i słucha tego, co masz do powiedzenia, tym bardziej będzie chciała cię zobaczyć.

Powinieneś uspokoić swoje nerwy i przygotować kilka rzeczy do powiedzenia jej przed podniesieniem telefonu. Rozważ trzy interesujące punkty, które możesz obgadać.

4. Wyślij jej list.

Napisanie jej listu może być miłym i zaskakującym gestem, gdy chcesz, aby tęskniła za tobą z daleka. Fakt, że poświęciłeś czas i kłopoty, aby napisać jej list, na pewno będzie bardzo doceniony i postrzegany przez nią jako bardzo romantyczny. Ona zapisze list w specjalnym miejscu i za każdym razem, gdy będzie go czytać, będzie myśleć o tobie. Nie musisz pisać powieści; po prostu daj jej znać o swoim życiu i poinformuj ją o tym, że jest w twoim umyśle.

Pisanie słodkiego listu do swojej dziewczyny nie wymaga, abyś był Szekspirem. Ona doceni twoją szczerość bardziej niż zdolność pisania.

Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła

5. Traktuj ją jak królową

Przyjmij rolę króla i królowej, gdy ona jest w pobliżu. Gdy dasz z siebie wszystko w momencie, gdy jesteście razem, twoja dziewczyna będzie bardziej tęsknić za tobą. Aby twoja dziewczyna mogła z sentymentem wspominać czasy, które spędziliście razem, nawet gdy byliście w separacji, ważne jest, aby sprawić, że poczuje się wyjątkowo, powiedzieć jej, jak wspaniała jest, i mieć wspaniałe wspólne dni.

Przedstaw jej swoje zainteresowania, podaruj jej komplementy i pokaż szczere zainteresowanie tym, co ma do powiedzenia. Nie bądź nieśmiały w dawaniu jej znać, jak wiele dla ciebie znaczy. To pokazuje jak bardzo ją cenisz. Na koniec polecam zapoznać się z wpisem, który być może rozjaśnij twe wątpliwości – Jak wrócić do ex?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 51

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 27 października, 2022
Close Search Window
Close