Written by 1:30 pm Odzyskanie ex 8 komentarzy

Jak odzyskać żonę i uratować małżeństwo?

Jak odzyskać żonę i uratować małżeństwo
4.9
(116)

Skoro tu jesteś z pewnością zastanawiasz się jak odzyskać swoją żonę, gdyż przeżywacie kryzys małżeński lub po prostu jesteście w trakcie rozwodu. Wiesz, że ją straciłeś i czujesz, że tracisz ją co raz bardziej. Wiem, że w tym momencie przeżywasz bardzo trudny i bolesny okres ale ja pomogę Ci zrozumieć dlaczego warto odzyskać zranioną miłość i jak o nią zawalczyć by ją odzyskać.

Pewnie zastanawiasz się:

  • Jak odzyskać żonę i uratować małżeństwo?
  • Jak zapobiec rozwodowi?
  • Gdzie popełniłeś największy błąd?
  • Żona przestała Cię kochać i nie wiesz co robić?

Być może jesteś już po za domem i nie masz kontaktu ze swoją żoną, lub mieszkacie pod jednym dachem – ale nie układa się wam. Bez względu na to, kobieta, którą poślubiłeś, twoja miłość, o którą walczyłeś długie lata i bez której nie wyobrażasz sobie życia nie chce już z Toba być.. Czujesz z pewnością rozdzierający ból, głęboki smutek i rozpacz. Doskonale to znam i w pełni Cię rozumiem.

Jeśli choć odrobinę Cię to pocieszy to nie jesteś w tej sytuacji sam, gdyż według statystyk GUS w obecnych trudnych czasach dochodzi do wielu nieporozumień a rozwody i rozpady są normalnością, ponieważ dochodzi do nich każdego dnia. Tendencja ta utrzymuje się od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to by miało się to odwrócić w najbliższym czasie. Przede wszystkim w naszym przypadku nie wolno poddawać się zbyt wcześnie, ponieważ z każdej sytuacji można znaleźć jakieś rozwiązanie problemu. Z pewnością uczucie między wami jeszcze się tli więc nie zmarnuj tej okazji i przeczytaj w tym artykule co zrobić by uratować swoje małżeństwo.

Przedstawię Ci kroki, jakie należy podjąć by móc zawalczyć o swoją partnerkę i móc cieszyć się udanym związkiem bez konieczności rozwodu. Odbuduj niegdyś utraconą relację i zaufanie, by stworzyć coś znacznie lepszego niż do tej pory!

Droga do odzyskania żony wygląda podobnie jak odzyskiwanie byłej dziewczyny. Więc gorąco zapraszam Cię również do przeczytania artykułu, w którym krok po kroku dowiesz się „Jak Odzyskać Dziewczynę”. Przeczytaj cały ten wpis, dzięki któremu uświadomisz sobie co zrobić by odzyskać żonę i zatrzymać rozwód.

Jak uratować małżeństwo

Jesteś tu, ponieważ zależy Ci na odzyskaniu swojej miłości i zbudowaniu lepszego związku, który będzie poparty solidnymi i trwałymi fundamentami.

Sprawdź wpis, dzięki któremu dowiesz się: jak uratować związek, nawet gdy druga strona nie chce.

Jak odzyskać swoją miłość?

W momencie, kiedy Twoja żona Cię skreśliła i nie chce już z Tobą być najważniejsze jest podnieść się z kolan, pozbierać i otrzeć łzy. Zdecydowanie to nie jest czas i moment, w którym powinniśmy popadać w depresję, ponieważ w ten sposób nigdy nie uda nam się jej odzyskać. Dzieję się dlatego, ponieważ kobiety w swojej naturze lubią mężczyzn silnych i stabilnych emocjonalnie. By odbudować małżeństwo i zaufanie swojej miłości z pewnością potrzeba czasu, wiedzy i chęci. My jednak chcemy przejść ten proces z wiedzą popartą doświadczeniem i nie zaprzepaścić szansy odzyskania żony i zatrzymania rozwodu.

Zachowaj się jak mężczyzna i potraktuj odzyskanie żony jako wyzwanie, które musisz przejść by osiągnąć cel. Nie zachowuj się jak płaczące dziecko, bo gdy Twoja żona odkryje, że nie jesteś w stanie sobie bez niej poradzić, pomyśli, że jesteś słaby i mało pociągający.

Pierwsze co powinieneś zrobić to zachować spokój nawet w tak podbramkowej sytuacji i nie ujawniać swoich negatywnych emocji (W szczególności przy niej). Kiedy ona zauważy, że zachowujesz się jak zdeterminowany do działania prawdziwy facet uzna takie zachowanie jako coś atrakcyjnego i zacznie mieć wątpliwości czy dobrze postąpiła.

Wielu moich klientów skorzystało z mojej pomocy i uratowało małżeństwo, gdzie do dnia dzisiejszego tworzą szczęśliwe pary! Ze mną odzyskanie żony jest możliwe, jedyne co powinieneś zrobić to zrozumieć błędy jakie popełniłeś.

W artykule przedstawię część skutecznych porad, które pomogą Ci odzyskać żonę. To tylko namiastka wiedzy, jaka znajduje się w moim ebooku, w którym opisane jest krok po kroku jak odzyskać żonę. Dlaczego warto go zakupić? Przede wszystkim mnóstwo zadowolonych klientów, pozytywne oceny i niska cena, dlatego polecam przeczytać Ci go w całości.

Jak zatrzymać rozwód?

Na wstępie zaznaczę, że kryzys małżeński jest łatwiej pokonać aniżeli koniec związku między chłopakiem a dziewczyną. Dzieję się tak dlatego, ponieważ w tym wypadku spór rozstrzyga także o majątku, domu, dzieciach, wspólnych latach spędzonych razem, wspólnych kredytach czy na końcu planach na przyszłość.

Ale co to oznacza? Uważam, że do tak diametralnej decyzji Twojej żony musiały doprowadzić nagromadzone przez ostatnie lata złe doświadczenia, emocje a także frustracje, które nie miały żadnej drogi upustu. Błędy, które popełniamy często nieświadomie prędzej czy później odcisną piętno na waszym związku, tak jak w tym wypadku.

Dzięki moim wskazówkom istnieje duże prawdopodobieństwo, że ona do Ciebie wróci a co najważniejsze, że będziesz mądrzejszy o wiedzę, dzięki której już nigdy jej nie stracisz. Małżeństwo to coś więcej niż tylko zwykłe słowa 'Kocham Cię’, to również wspólne lata, chwile spędzone razem, ale również przyrzeczenie, o byciu razem na dobre i na złe.

Przejdźmy zatem do postu, w którym dowiesz się jak odzyskać żonę lub sięgnij po bardziej zaawansowaną wersję poradnika, w której dowiesz się więcej wartościowych porad, które pozwolą Ci przejść przez ten etap i nie popełniać więcej żadnych błędów.

1.Pozwól jej ochłonąć

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to zostawienie jej wolnej przestrzeni, w której będzie mogła ona ochłonąć i pozbyć się wszelkich negatywnych emocji, które nagromadziły się w psychice. Po tym jak już się cała napięta sytuacja uspokoi powinieneś z nią porozmawiać i dać jej do zrozumienia, że zaakceptowałaś to rozstanie, które dobrze zrobi dla was obu. Zapytasz dlaczego?

Zbyt mocne naciskanie na żonę, próbowanie wszystkiego po kolei byle tylko ją zatrzymać, oraz gra na litość partnerki nie doprowadzi nas do niczego dobrego! Skończy się to w ten sposób, że ona poczuje się pod presją, z której będzie chciała jak najszybciej uciec, więc zaprzepaścisz w ten sposób ostatnią szansę na powrót żony.

W zamian tego powinieneś udowodnić jej, że jesteś na tyle mądry i wyrozumiały, że akceptujesz wybór jaki postanowiła ona dokonać. Właśnie w taki sposób obudzisz w niej instynkt, który zacznie działać na Twoją korzyść. Negatywne emocje oraz frustracje jakie dotąd miedzy wami istniały zaczną uciekać w niepamięć a ona sama zacznie dostrzegać, że Cię straciła. Natomiast to, że pokazałeś, że jesteś zdecydowanym i pewnym siebie mężczyzną zapali jej lampkę ostrzegawczą, w której pomyśli sobie czy dobrze zrobiła zostawiając Cię. Taka sytuacja może wydawać się niedorzeczna ale jest to pierwszy krok, który pozwoli Ci odbudować związek małżeński.

2. Co zrobiłeś nie tak?

W drugim etapie zastanów się co było waszym powodem rozstania. Musisz podjąć próbę wyobrażenia sobie co czuła Twoja żona i czego mogło jej brakować, że postanowiła odejść. Taki zabieg pozwoli Ci zrozumieć, jak dużo błędów popełniłeś, jakich zaniedbań dokonałeś oraz jak to naprawić, by odzyskać swoją żonę.

Dokonaj głębnej analizy całego waszego małżeństwa oraz zastanów się na co mogła narzekać Twoja żona. W ten sposób poznasz swoje wady, które spowodowały to, iż ona oddaliła się od Ciebie zbyt bardzo. Podam Ci teraz kilka przykładów, które pomogą Ci zrozumieć swoje błędy:

  • Między wami nie ma już więzi a w wasz związek wkradła się rutyna
  • Zaniedbywałeś ją i nie poświęcałeś jej uwagi oraz zainteresowania
  • Zbyt często unikałeś kontaktu, który spowodował jej zamknięcie się w sobie
  • Nie byłeś zbytnio romantyczny i namiętny
  • Nie potrafiłeś być spontaniczny

Teraz widzisz, że przyczyn może być wiele i mogą być one różne. Zanim zaczniesz zastanawiać się jak odzyskać żonę powinieneś sprawdzić i dokonać analizy, co spowodowało wasze rozstanie.

Więcej analiz oraz przydatnej treści znajdziesz w ’Jak odzyskać dziewczynę’, którą Ci serdecznie polecam jeżeli chcesz wiedzieć co należy zrobić.

Jak rozkochać żonę na nowo

3. Potrzebna zmiana

W trzecim równie ważnym etapie, jest przeprowadzenie własnej metamorfozy, która ma za zadanie poprawić i ukształtować Twoje zachowanie na lepsze.

Zacznij uprawiać jakiś sport w celu poprawy kondycji fizycznej, może to być wieczorny spacer, siłownia, bieganie czy inny dowolny sport. Pozwoli Ci to wyzwolić negatywne emocje a Twoje ciało i umysł zaczną pracować na pełnych obrotach. Odkryjesz w ten sposób jaki potencjał w Tobie drzemie, i staniesz się człowiekiem godnym sukcesu.

Równie istotnym elementem, o który powinieneś zadbać jest Twoje życie towarzyskie. W Twoim przypadku nie powinieneś zamykać się na ludzi, gdyż wpłynie to negatywnie na poczucie własnej wartości.

Kiedy zadbasz o swoje emocjonalne potrzeby, staniesz się bardziej interesujący dla swojej byłej żony. Więcej tego typu wskazówek opisanych jest moim w e-booku, który wskaże Ci masę błędów i pozwoli Ci dostrzec fakty, których wcześniej nie znałeś!

4. Pokaż jej swoją zmianę

Kolejną rzeczą jaką powinieneś zrobić w celu odzyskania byłej żony to pokazać jej, że nie masz do niej żalu za to co się wydarzyło. Pozytywne podejście w zachowaniu do swojej żony to kluczowy punkt, gdyż z pewnością będziecie utrzymywać ze sobą kontakt ze względu na sprawy rodzinne.

Zachowując się w sposób spokojny i opanowany, prezentujemy wrażenie męskiego, odpowiedzialnego mężczyzny, który jest w stanie zapewnić byt swojej kobiecie. Natomiast, gdybyśmy zaczęli pokazywać jak jesteśmy wściekli, potęgowało by to rozpad waszego małżeństwa, które chcemy naprawić.

Jeśli ona poczuje, że stałeś się konkretnym facetem z jajami, który potrafi być radosny i cieszyć się życiem zacznie odczuwać Twój brak oraz chęć powrotu w Twoje ramiona. Gdyby tego było mało, kiedy ona zorientuje się, że potrafisz zadbać o siebie i mimo to jesteś uprzejmy w jej kierunku, nie będzie mogła się oprzeć by do Ciebie wrócić.

Jest jedna rzecz, o której należy pamiętać! W pierwszym okresie zaraz po rozstaniu, powinieneś ograniczyć wasz kontakt do minimum. Dopiero kiedy nerwy i emocje opadną, zaczniemy działać zgodnie z planem.

5. Bądź dla niej wsparciem

Kryzys w waszym związku nie wziął się znienacka, zapewne trwał już jakiś dłuższy czas. Zazwyczaj tak się dzieję, kiedy w związku pojawiają się braki: w uczuciach, w spontaniczności czy pozytywnymi uczuciami. To wszystko możemy zmienić dostarczając nowych uczuć naszprycowanych pozytywną energią.

Działając w taki sposób możemy zbliżać się do niej małymi kroczkami, i pokazywać jej, jak wasza relacja może promieniować w zupełnie inny, lepszy sposób. Poczuje się ona, tak jak było to na początku (Zauroczenie i motylki w brzuchu). Dostrzeże ona, że wasz związek może być wyjątkowy jak nigdy dotąd.

6. Odzyskaj żonę skutecznymi metodami

Podsumowując wszystkie wcześniejsze kroki, dowiedzieliśmy się, że nie należy przekreślać dotychczasowych stosunków i relacji ze swoją żoną. Ważne, by poukładać sobie i przemyśleć wszystkie błędy jakie dotąd popełnialiśmy i zrobić wszystko by to zmienić.

Podałem Ci na tacy dość powszechne sposoby, lecz tak na prawdę skarbnica wiedzy to mój e-book, w który włożyłem mnóstwo pracy by był skuteczny. Zapraszam Cię do nabycia e-booka ’Jak odzyskać dziewczynę’, z którym nie zaprzepaścisz szansy odzyskania utraconego związku.

Jak poderwać była żonę

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 116

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Last modified: 3 listopada, 2022
Close Search Window
Close